TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Жените родени во овие хороскопски знаци се најдобри љубовници

Убавина и Здравје - 17.03.2023

Астролозите истакнуваат дека секој хороскопски знак има посебни карактеристики, особини, склоности, способности, таленти, а еве два хороскопски знака кои се истакнуваат кога станува збор за еротската енергија и привлечноста.

Нови врати: Три хороскопски знаци со прекрасни можности во април

Еспресо

Џентлмени помеѓу хороскопските знаци: Лавовите се галантни, Вагите љубезни...

Точка

Финансиски добивки: Само два хороскопски знаци ќе бидат позлатени во април

Еспресо

НАЈАРОГАНТНИТЕ ЗНАЦИ НА ХОРОСКОПОТ Сакаат светот да се врти околу нив, мислат дека другите не се ни до колена

Вести плус

Дневен хороскоп за 16 март: Конечно ќе уживате на работното место

Слободен Печат

Овие хороскопски знаци не простуваат неверство, не ја изигрувајте нивната доверба

Екран

Еспресо Локално Женски магазин Еспресо Кајгана Точка Женски магазин Еспресо

Три знаци на кои Венера во Бик им носи ПАРИ: Кој да бара покачување, а кој да заштеди? (ОД 16 МАРТ)

Женски магазин - 16.03.2023

Припадниците на овие знаци ќе имаат финансиски стабилен период во наредните недели Бик Бидејќи плодната Венера е на полето на овој знак, тој треба да се фокусира на финансиите - може да следува и награда! Венера во Бик ви носи поволна ситуација за ...

Венера денес влегува во Бик: Еве што треба да направи секој знак за да повика благосостојба и среќа во животот

Женски магазин

Овие 4 хороскопски знаци се најпаметни!

Попара

Четири хороскопски знаци кои ги прават успешни и одговорни родители

ТВ21

Астролозите открија кои хороскопски знаци ги очекуваат големи промени сè до 2026 година!

Кафе пауза

Можеби сте меѓу нив:Ова се четирите најпаметни хороскопски знаци, ќе ве надмудрат додека да трепнете

Вечер Прес

Четири хороскопски знаци кои ги прават успешни и одговорни родители

Zoom

ОВА САМО JA УНИШТУВА ВРСКАТА! Психолозите го откриле најголемиот проблем

Попара - 16.03.2023

Постојат некои работи кои ја уништуваат врската постепено, а некои ги сметаат за полоши и од неверство. Врската се заснова на доверба, искреност, лојалност, љубов и меѓусебно разбирање, и ако само тие работи недостасуваат, тешко дека ќе преживеат.

Како да ја спасите врската со партнерот, дури и кога ви изгледа безнадежно?

Црнобело

На еден хороскопски знак му пристигнува голема парична добивка: Дневен хороскоп за 17 март

Женски магазин - 17.03.2023

Проверете дали sвездите ќе ви бидат наклонети денес Овен Работа: Одличен ден за важна деловна зделка. Исходот од овој деловен состанок може да влијае на целиот нареден период. Љубов: Денот исполнет со успех на сите нивоа ќе ве исполни со ...

Дневен хороскоп за 16. март 2023 година

Канал5

Дневен хороскоп за четврток, 16.03.2023: Нема потреба да избрзувате со заклучоци врз основа на првиот впечаток, почекајте го вистинскиот момент…

Екран

Дневен хороскоп: Убав петок пред неколку знаци

Хаштаг

Кинески астролози тврдат: Овие знаци во МАРТ ќе имаат најмногу пари, среќата ќе ги следи на секој чекор

Скопје24 - 16.03.2023

Кинеските астролози велат дека март ќе биде доста стабилен и без пресврти на судбината за повеќето хороскопски знаци… Сепак, овој месец ќе биде идеален за правење планови за иднината, а кога се во прашање финансиите, за некои ќе биде особено корисен.

Кинески астролози тврдат: Овие знаци во МАРТ ќе имаат најмногу пари, среќата ќе ги следи на секој чекор

Вести плус

Според кинескиот хороскоп овие знаци во март ќе имаат најмногу пари

Независен

Како ќе ни влијае сезоната на знакот Овен од 20 март до 20 април?

Кафе пауза - 15.03.2023

На 20 март, Сонцето ќе се префрли во знакот Овен каде што ќе остане до 19 април кога ќе влезе во знакот Бик. Овој настан ја означува промената на годишните времиња, како и почетокот на астролошката нова година.