TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Поради товарот на славата и несреќните љубовни врски потполно се изобличил, па ретко излегува од дома- сега се покажа ...

Попара - 30.06.2020

Ром Кардашијан прво ја шокираше јавноста, обвинувајќи ја Рита Ора дека го изневерувала со дваесетина мажи, а потоа имал турбулентен однос со Блек Чајна, со која има ќерка. Роб Кардашијан (33) ги намалил своите појавувања во јавноста последните ...

Им го крена притисокот на мажите: Рита Ора се соблече гола пред огледалото и го исплази јазикот (фото)

Вистина.мк - 30.06.2020

Англиската пејачка со албанско потекло, Рита Ора (29), објави топлес фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, а ги покри пупките со раката за да не се видат иако покажа скоро се’. Пејачката од време на време објавува голи фотографии, а оваа го ...

Рита Ора нашминкана и топлес – ги почасти своите фанови со нови “врели” фотки!

Попара - 29.06.2020

Рита Ора обожава да објавува голи фотографии на Инстаграм, а во последната покажа како се нашминка, па се соблече топлес! Британската пејачка Рита Ора не се двоуми да го покаже своето голо тело на социјалните мрежи, а сега се соблече топлес за да им ...

ФОТО: Албанската пејачка се сончаше по чипкан градник - „Го заборавив бикинито“

Press24 - 29.06.2020

Сексипилната пејачка Рита Ора на радост на фановите објавила нови фотографии на Инстаграм. Рита е седната на столица во дворот на својот дом и најверојатно се опушта покрај базенот. „Го заборавив бикинито“, напишала Рита под фотката.

Фото: Рита Ора го заборавила бикинито!?

Канал5 - 29.06.2020

Пејачката Рита Ора го заборавила бикинито, но без разлика на се одлучила да се сонча. Сексапилната пејачка Рита Ора на радост на фановите објавила нови фотографии на Инстаграм. Рита е седната на столица во дворот на својот дом и најверојатно се ...