TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кумановка пријавена за исчезната

Слободен Печат - 08.12.2023

Триесет и седумгодишна кумановка вчеравечер била пријавена за исчезната од страна на нејзиниот сопруг. Од полицијата велат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето и дека во моментов се постапува ...

Исчезната 31-годишна жена, сопругот пријавил во полиција

4NEWS - 08.12.2023

На 07.12.2023 во 16.00 часот А.А.(36) од с.Селце, тетовско, пријавил дека од домот на нејзините родители во с.Жеровјане, тетовско, се оддалечила неговата сопруга К.А.(31). Се преземаат мерки за пронаоѓање на ...

37-годишна кумановка пријавена за исчезната

Кумановски м. - 08.12.2023

Триесет и седумгодишна кумановка вчеравечер била пријавена за исчезната од страна на нејзиниот сопруг. – На 07.12.2023 во 21.45 часот во СВР Куманово, Н.Ц. (42) од Куманово пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Ј.Ц.

Се трага по 37 годишна жена од Куманово, сопругот ја пријавил за исчезната

Телма - 08.12.2023

Триесет и седумгодишна кумановка вчеравечер била пријавена за исчезната од страна на нејзиниот сопруг. – На 07.12.2023 во 21.45 часот во СВР Куманово, Н.Ц. (42) од Куманово пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Ј.Ц.

Кумановка пријавена за исчезната

Kumanovo News - 08.12.2023

Триесет и седумгодишна кумановка синоќа била пријавена дека исчезнала од дома. Случајот во полиција го пријавил нејзиниот сопруг. „На 07.12.2023 во 21.45 часот во СВР Куманово, Н.Ц. (42) од Куманово пријавил дека од домот се оддалечила неговата ...

Се трага по жена од Куманово, сопругот пријавил дека исчезнала

4NEWS - 08.12.2023

37-годишна жена од Куманово вчеравечер била пријавена за исчезната од страна на нејзиниот сопруг. „На 07.12.2023 во 21.45 часот во СВР Куманово, Н.Ц. (42) од Куманово пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Ј.Ц.