TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пожар во Скопје

Сител - 11.10.2018

Вчера во 20.39 часот било пријавено дека на улица „Лепенечка“ во Скопје била опожарена шупа, сопственост на Д.М.(75) од Скопје. Пожарот бил локализиран од екипа на Бригадата за противпожарна заштита, а повредени лица нема.

Пожар избувна во Скопје

Press24 - 11.10.2018

Пожар избувна вчера во Скопје на улица „Лепечка“ во 20:39 часот. Според информации на полицијата, опожарена бил шупа, сопственост на 75-годишниот Д.М.од Скопје. Пожарот бил локализиран од екипа на Бригадата за противпожарна заштита, а повредени лица ...

Опожарена шупа во Скопје

Курир - 11.10.2018

Во текот на вчерашниот ден во 20.39 часот било пријавено дека на улица „Лепенечка“ во Скопје била опожарена шупа, сопственост на Д.М.(75) од Скопје, информираат од МВР. Пожарот бил локализиран од екипа на Бригадата за противпожарна заштита, а ...

Опожарена шупа во Скопје

Скопје инфо - 11.10.2018

Пожар избувна вчера во Скопје на улица „Лепечка“ во 20:39 часот. Според информации на полицијата, опожарена бил шупа, сопственост на 75-годишниот Д.М.од Скопје. Пожарот бил локализиран од екипа на Бригадата за противпожарна заштита, а повредени лица ...