TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Келнерка снимила муштерија како вечера со кукла на надувување, па добила отказ (ВИДЕО)

Канал5 - 12.06.2024

Келнерка која објавува на Тикток под профилот @t_bjork објави видео од сцена која ја видела додека работела. „Работам во убав ресторан во Шарлот и треба да видите што штотуку дојде на врата“, рече таа, а потоа снима за да прикаже човек кој седи ...

Ја однел куклата на надувување во ресторан! Келнерката снимила се, а потоа настанал хаос – Горат социјалните мрежи

Во Центар - 12.06.2024

Вистина е дека келнерите ја имаат дефинитивно најинтересната работа на светот, бидејќи она низ кое поминуваат и какви луѓе запознаваат е надвор од филмовите. Келнерка од Северна Каролина добила отказ од луксузен ресторан откако тајно снимила клиент.

Ја однел куклата на надувување во ресторан! Келнерката снимила се, а потоа настанал хаос – Горат социјалните мрежи

Пулс24 - 12.06.2024

Келнерката се зачудила кога видела дека нејзините клиенти се еден дечко и неговата кукла на надувување. Таа не можеше да го сокрие своето чудење и веднаш сними се и објави на мрежата TikTok.Вистина е дека келнерите ја имаат дефинитивно ...