TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шестгодишно девојче загина откако во него удри автомобил на булевар во Тетово

360 степени - 13.01.2021

Шестгодишно девојче од Тетово загина во сообраќајка која попладнево околу 18 часот се случила на булеварот „Видео Смилевски – Бато“. Девојчето го загуби животот откако во неа удрил автомобил управувал од 30-годишен возач од село Фалише.

Шестгодишно девојче загина откако беше прегазено во Тетово

Фокус

Шестгодишно девојче загина во сообраќајна несреќа во Тетово

Кајгана

Шестгодишно девојче го изгуби животот во сообраќајна несреќа

Бриф

Шестгодишно девојче загина во сообраќајна несреќа во Тетово

Frontline