TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Станува мода да се породиш во море

365 - 14.03.2018

Црвеното Море во Египет ионака е една од најпопуларните туристички дестинации, ама почнува да се прославува и по нешто друго. Набљудувачите во ресортот во приморскиот град Дахаб, северно од Шарм ел-Шеик, останале вчудоневидени кога забележале жена, ...

Русинка се породила во море, па шетала низ плажа

Женски магазин - 14.03.2018

Бремена руска туристка отишла на пливање во Црвеното море во Египет, недалеку од сопругот и докторот чија специјалност е породување во вода. Хадија Хосни Ел Саид објавила неверојатни фотографии како таткото го изнесува новороденчето од водата, ...

Необично породување во Црвено Море стана хит ширум светот (фото)

Press24 - 14.03.2018

Туристка од Русија се породила во Црвеното Море, со помош на доктор специјалист за породувања во вода, а фотографиите станаа вирални за кратко време. Целиот процес е документиран, како жена во костим за капење излегува од морето, а по неа и човек ...

Русинка се породи во Црвеното Море, а потоа излегла од водата "како ништо да не се случило"

Точка - 14.03.2018

Туристка од Русија се породи во Египет, на Црвеното море и излегла од водата "како ништо да не се случило". Трудната русинка отишла на пливање на плажата Ред Си резортот во Дахаба, Египет, недалеку од Шарм ел Шеик заедно со својот сопруг и доктор ...

(ФОТО) Туристка се породила во море

Бриф - 14.03.2018

Фотографии од руска туристка која се породила во море ги преплавија социјалните мрежи. Бремената жена заедно со својот сопруг и доктор, кому специјалност му била пораѓањата во вода, отишла на едно оморалиште во Дахаб, Египет, недалеку од Шарм ел ...

Необично породување во Црвено Море стана хит на Интернет!

NetZabava - 14.03.2018

Ова породување стана вирално поради една интересна работа. Всушност тоа е направено во водите на Црвеното Море каде туриста од Русија е породена од страна на доктор специјалист за породување во вода. Фотографиите се раширија со брзина на светлината.

Необично породување во Црвено Море стана хит ширум светот

Шеталиште - 14.03.2018

Туристка од Русија се породила во Црвеното Море, со помош на доктор специјалист за породувања во вода, а фотографиите станаа вирални за кратко време. Целиот процес е документиран, како жена во костим за капење излегува од морето, а по неа и човек ...

Нов тренд, Русинка се породи во Црвеното море (фото)

Канал5 - 14.03.2018

Бремената руска туристка отишла на пливање на плажата Red Sea Resort во Дахаб во Египет, недалеку од Шарм Ел Шеил со сопругот и лекар, чија специјалност била породување во вода. Неверојатните фотографии од моментот кога таткото го изнесува ...