TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп: Среќни вести за еден знак

Женски магазин - 11.06.2021

ОВЕН Пред вас е период кој ви носи некои деловни дилеми, назадувања и нестабилности на ова поле. Пред вас е поволен период кога станува збор за шанса да остварите ново познанство. Проверете ја крвната слика.

Краток љубовен хороскоп за втората половина на јуни

Кафе пауза - 10.06.2021

Водолиите ќе уживаат во љубовта и ќе имаат речиси сè што ќе посакаат, а Рибите ќе започнат нова врска. Во продолжение прочитајте што ве очекува на љубовно поле до крајот на јуни. Некои контакти може да ви донесат вистинско лично освежување.

Дневен Хороскоп [11 јуни] петок

Порта - 10.06.2021

ОВЕН Може да се потпрете на соработниците. Денешниот ден е поволен за работа, доаѓаат некои нови решенија. Може да очекувате стабилна ситуација во односот со партнерот кој ви е посветен. Проблеми со нервниот систем.

Дневен хороскоп: Овој петок очекувајте големи промени

Хаштаг - 11.06.2021

ОВЕН Пред вас е период кој ви носи некои деловни дилеми, назадувања и нестабилности на ова поле. Пред вас е поволен период кога станува збор за шанса да остварите ново познанство. Проверете ја крвната слика.

Дневен хороскоп за 10 јуни: Доаѓа можност да покажете сѐ што умеете, искористете ја можноста

Слободен Печат - 10.06.2021

Сакате да ја официјализирате вашата врска, но можеби е прерано за тоа. Почекајте – вашата трпеливост ќе се исплати. Ќе си дозволите малку повеќе уживање и ќе се препуштите на спонтаноста. Тоа ќе ја унапреди вашата врска.

Дневен хороскоп за 10. јуни 2021 година

Канал5 - 10.06.2021

Дневен хороскоп за четврток, 10 . јуни 2021 година. Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Вас како ништо да не може да ве запре во забавите . Сепак , дел од денот ќе мора да му го посветите на семејството.

Дневен хороскоп за четврток (10. јуни 2021)

ТВ21 - 10.06.2021

ОВЕН Работа: Не е добар ден за некои големи одлуки или за започнување на нов бизнис. Можно е да имате компликации. Љубов: Саканата личност ви покажува љубомора и ви пречи што немате слобода. Здравје: Можна е главоболка.

Дневен хороскоп за ЧЕТВРТОК (10 јуни 2021)

Убавина и Здравје - 10.06.2021

Бикот во проблем поради финансиите, слободните терезии ги очекува интересен ден, а водолиите ќе направат позитивни промени на работното место Прочитајте каков ден ве очекува и бидете подготвени за евентуалните предизвици! ОВЕН Наскоро ќе имате ...

Дневен хороскоп за ЧЕТВРТОК, 10 јуни 2021 година

Убавина и Здравје - 10.06.2021

Девицата уморна, Лавот самоуверен, Ракот страда од несоница, Јарецот задоволен од работата. ОВЕН Не е добар ден за некои големи одлуки или за започнување на нов бизнис. Можно е да имате компликации од разни видови.

Дневен хороскоп (10 јуни 2021)

Нетпрес - 10.06.2021

ОВЕН Не е добар ден за некои големи одлуки или за започнување на нов бизнис. Можно е да имате компликации. Саканата личност ви покажува љубомора и ви пречи што немате слобода. Можна е главоболка.

Дневен хороскоп за четврток, 10.06.2021: Саканата личност има неколку необични идеи, но не донесувајте заклучок додека ...

Екран - 10.06.2021

Овен Љубов: Партнерот има различни забелешки на вашето однесување, но оправдувањето не изгледа доволно убедливо. Испочитувајте нечија молба. Работа: Вашата загуба ја илустрира моменталната состојба на деловната сцена, не треба да бидете оптеретени ...

Хороскоп за четврток, 10 јуни

Кумановски м. - 10.06.2021

ОВЕН Работа: Не е добар ден за некои големи одлуки или за започнување на нов бизнис. Можно е да имате компликации. Љубов: Саканата личност ви покажува љубомора и ви пречи што немате слобода. Здравје: Можна е главоболка.

Дневен хороскоп (10 јуни 2021)

Вистина.мк - 10.06.2021

ОВЕН Не е добар ден за некои големи одлуки или за започнување на нов бизнис. Можно е да имате компликации. Саканата личност ви покажува љубомора и ви пречи што немате слобода. Можна е главоболка.

Дневен хороскоп: Што ви предвидуваат ѕвездите за денес?

iPortal - 15.06.2021

Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Најдобро ќе биде доколку денеска се смирите и се повлечете на осамено место, подалеку од љубовните акции. Кариера Вашите деловни предлози можеби нема да наидат на одобрување, но тоа не значи дека не можете да ги зачувате и ...

Хороскоп за среда, 9 јуни

Кумановски м. - 09.06.2021

Овен Вие сте многу енергични. Сè оди добро за вас. Поминете повеќе време со саканата личност, доколку сте во врска. Слободни, искористете ја шансата за нов познаник. Бик Лесно си ја работите својата работа. Членовите на семејството можат да помогнат.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Ракот собира храброст за акција, Близнаците ќе се израдуваат, Вагата е под стрес, а вие?

Попара - 09.06.2021

Овен Вие сте многу енергични. Сè оди добро за вас. Поминете повеќе време со саканата личност, доколку сте во врска. Слободните, искористете ја шансата за нов познаник. Бик Лесно си ја работите својата работа.