TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Не се откриени траги на насилство кај починатата поранешна полицајка од Охрид

ТВ21 - 14.01.2022

Извршениот увид на лице место спроведен во координација со Јавен обвинител, а во присуство на медицински и полициски екипи, како и избршената обдукција покажале дека нема траги од насилство врз жената чие безживотно тело вчера беше откриено во стан ...

Не се откриени траги на насилство кај починатата поранешна полицајка од Охрид

Независен

Не се откриени траги на насилство кај починатата поранешна полицајка од Охрид

Бриф

Не се откриени траги на насилство кај починатата поранешна полицајка од Охрид

Опсервер

Немало траги на насилство кај починатата поранешна полицајка од Охрид

ММС

Нема траги на насилството на телото на починатата Охриѓанка, поранешна припадничка на МВР

MakPress

НЕМА ТРАГИ ОД НАСИЛСТВО Полицајка најдена мртва во стан во Охрид

Локално

Курир Нетпрес Zoom Вечер Прес Фактор Во Центар Lider

Нема траги на насилство на телото на починатата во Охрид

Макфакс - 14.01.2022

Четириесет и двегодишна жена во Охрид е пронајдена почината во нејзиниот стан. Од извршениот увид, во координација со Јавен обвинител, во присуство на медицински и полициски екипи, како и по извршената обдукција, била констатирана смрт без траги на ...

Нема траги на насилство на телото на поранешната полицајка

OhridNews

Поранешната полицајка која беше пронајдена мртва во Охрид, не е тепана

Скопје1

Нема траги на насилство на телото на починатата полицајка во Охрид

24Инфо

МВР со детали: Нема траги на насилство на телото на починатата во Охрид

Press24

Нема траги на насилство на телото на починатата во Охрид

Точка

Нема траги на насилство на телото на починатата поранешна полицајка во Охрид

Телма

Фокус 24 Вести Телма Вечер Прес Скопско Ехо ММС МКД А1 On

Нема траги на насилство на телото на починатата поранешна полицајка во Охрид

Слободен Печат - 14.01.2022

Поранешна полициска инспекторка вчера попладне е пронајдена мртва во стан во Охрид. Безживотното тело е пронајдено во стан на улица „Сирма Војвода“. Станува збор за Марија Милошевска која до пред четири години работела како инспекторка во СВР Охрид, ...

Детали од истрагата: Полициската инспекторка во Охрид починала од предозирање со наркотици

Република

Полициската инспекторка во Охрид починала од предозирање со наркотици

Нетпрес

Поранешната инспекторка од Охрид починала од предозирање?

Сител

НАЈДЕНА МРТВА ВО СОПСТВЕНИОТ СТАН: Ова е починатата екс инспекторка од Охрид

Хаштаг

ТРАГИЧЕН НАСТАН ВО ОХРИД Поранешна полициска инспекторка е пронајдена мртва

+инфо

На телото на починатата инспекторка Марија имало траги од насилство?

Денешен

Република Скопје инфо Либертас Република Курир Сител Press24 Lider