TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се судрија два автомобили на Партизанска

Слободен Печат - 19.01.2020

Околу 22 часот вечерва на булеварот „Партизански одреди“, во населбата Карпош 3, се случи сообраќајна несреќа, пренесе „Нетпрес“. Во сообраќајката учествувале два автомобила, а полицијата во моментов врши ...

ФОТО: Тешка сообраќајка на Партизанска

Нетпрес - 19.01.2020

Тешка сообраќајна несреќа се случила вечерва околу 22 часот на булеварот Партизански одреди во населбата Карпош 3. Во сообраќајката учествувале два автомобила, а полицијата врши ...

(ФОТО) Тешка сообраќајка утрово на Партизанска

24Инфо - 18.01.2020

Тешка сообракајна несрека се случила утринава на бул. Партизански одреди во Скопје, на раскрсницата во близина на бензинската на Макпетрол. Во силниот судар на две возила, едното е целосно, другото половично уништено.

Тешка сообраќајка на „Партизанска“

Република - 19.01.2020

Тешка сообраќајна несреќа се случила вечерва околу 22 часот на булеварот „Партизански одреди“ спроти бензиската на „Окта“ во населбата Карпош 3, пренесува „ Нетпрес “. Во сообраќајката учествувале два автомобила, а полицијата врши увид.