TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Фото) Сара Мејс згодна еден месец по породувањето

Репортер - 11.10.2018

Македонската пејачка Сара Мејс пред еден месец се породи со ќерката Илина и веќе им се врати на обврските. Ослабена и во форма, пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија со своите ученици кои ги спремала за настап на фестивал, а под ...

ФОТО: Сара Мејс се врати во форма - пејачката покажа како изгледа еден месец по породувањето

Press24 - 11.10.2018

Македонската пејачка Сара Мејс пред скоро еден месец се оствари во улогата на мајка, но тоа воошто не ја спречува да им се рати на своите работни обврски. Пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија со своите ученици кои ги спремала за ...

Сара Мејс е неуморна – После еден месец од породувањето се врати на работа

Убавина и Здравје - 10.10.2018

Ова нејзино брзо враќање на обврските воопшто и не не чуди… Сара Мејс која пред еден месец се породи и на свет ја донесе малата Илина повторно се врати на работните обврски. Имено, пејачката која работи и како професорка во едно музичко училиште ...

ФОТО: Сара Мејс се врати во форма – пејачката покажа како изгледа еден месец по породувањето

Курир - 11.10.2018

Македонската пејачка Сара Мејс пред скоро еден месец се оствари во улогата на мајка, но тоа воошто не ја спречува да им се рати на своите работни обврски. Пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија со своите ученици кои ги спремала за ...