TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Италијанска спортска коментаторка го „запали“ интернетот

Sport M - 08.11.2019

Италијанската фудбалска коментаторка Дилета Леота го „запали“ интернетот со видео снимката која ја објави на социјалните мрежи. Русокосата новинарка одлучи да ги почести нејзините следбеници со видео како ...

ВИДЕО: Згодната италијанска новинарка покажа дека знае да танцува и на шипка

Press24 - 08.11.2019

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота повторно ја крена комплетната италијанска јавност на нозе. Имено таа објави жешко видео, и покажа како умешно може да танцува на шипка и дека новинарството не и е единствена добра страна.

Видео: Атрактивната новинарка повторно ја „запали“ Италија

Спортски - 08.11.2019

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота повторно ја крена на нозе цела Италија. Дилета Леота постојано привлекува внимание со нејзините објави на социјалните мрежи, а сега сите зборуваат за нејзиното „жешко“ видео.

(ВИДЕО) Атрактивната Дилета со „жешко“ видео ги „запали“ фановите

Спортклуб - 08.11.2019

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота повторно ја крена комплетната италијанска јавност на нозе. На кој и стадион да се појави, Дилета блеска и мами реакции од гледалиштето, а поради својата популарност ја следат повеќе од пет милиони луѓе.

Дилета Леота ги „изгоре“ навивачите со „жешко“ видео на шипка за стриптиз (ВИДЕО)

СуперСпорт - 08.11.2019

Најзгодната новинарка во светот, која остава без здив, Дилета Леота од Италија доби огромна популарност, па постојано привлекува внимание со нејзините објави на социјалните мрежи, меѓу кои се и многу „жешки“ слики и видеа на Инстсаграм.

Го запали Инстаграм: Секси новинарка вежба на шипка (ВИДЕО)

Слободен Печат - 08.11.2019

Една од најубавите спортски новинарки Дилета Леота која мами воздишки кај машката популација , овој пат го запали Инстаграм. Леота пред извесно време ги разочара навивачите на Наполи кои бараа да им ги покаже градите , но овој пат ги честеше своите ...

Убавата спортска новинарка покажа како вежба на шипка (ВИДЕО)

Локално - 08.11.2019

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота ги полуде своите следбеници на Инстаграм со новото видео во кое им покажува како вежба на шипка. Таа важи за една од најсекси новинарките во целиот свет и често ги привлекува погледите на публиката на ...

Дилета Леота ги збесна мажите – тренира на шипка за стриптизерка (ВИДЕО)

Sport 1 - 08.11.2019

Најсексапилната новинарка по која збеснуваат фудбалските навивачи, Италијанката Дилета Леота стигна на ранг на популарност како најголемите калчолигашки ѕвезди, па нема ден некоја нејзина провокативна фотографија или видео од социјалните мрежи да не ...

Секси новинарка покажа како вежба на шипка (ВИДЕО)

iPortal - 08.11.2019

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота ги полуде своите следбеници на Инстаграм со новото видео во кое им покажува како вежба на шипка. Таа важи за една од најсекси новинарките во целиот свет и често ги привлекува погледите на публиката на ...

ВИДЕО: Убавата спортска новинарка покажа како вежба на шипка

Курир - 08.11.2019

Таа важи за една од најсекси новинарките во целиот свет и често ги привлекува погледите на публиката на спортските настани со својот сексапил. На Инстаграм таа има над 5 милиони следбеници, кои беа воодушевени од видеото и секако, побараа таа и ...

Убавата спортска новинарка покажа како вежба на шипка

Пулс24 - 09.11.2019

Таа важи за една од најсекси новинарките во целиот свет и често ги привлекува погледите на публиката на спортските настани со својот сексапил. На Инстаграм таа има над 5 милиони следбеници, кои беа воодушевени од видеото и секако, побараа таа и ...