TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мадона топлес зад завеса го промовира документарниот филм(ВИДЕО)

Денар - 23.09.2021

Седумкратната добитничка на „Греми“, Мадона, застана топлес зад црвена завеса за да го најави рок-документарецот „Мадам икс“, чија премиера ќе се одржи на 8 октомври на „Парамаунт плус“. Фотографијата ја сподели на својот инстаграм-профил како ...

(Видео) Мадона топлес зад завеса го промовира концертниот филм

MTM - 23.09.2021

Седумкратната добитничка на „Греми“, Мадона, застана топлес зад црвена завеса за да го најави рок-документарецот „Мадам икс“, чија премиера е на 8 октомври на „Парамаунт плус“. Фотографијата ја сподели на својот инстаграм-профил како најава за ...