TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Карлеуша во минималистичко фустанче(ФОТО)

Канал5 - 28.10.2020

Јелена Карлеуша се појави на снимањето на шоуто ,,Ѕвездите на Гранд” во минијатурен црн фустан со проѕирни делови. Карлеуша била фотографирана на влезот во студиото, а со фотографиите се пофали во истата комбинација на Инстаграм.

-Ти испадна колкот! Коментираа фановите на новите провокативни фотки на Јелена Карлеуша (фото)

Хитпортал - 28.10.2020

Јелена Карлеуша повторно е тема во медиумите поточно нејзината нова фотка на Инстаграм профилот. И овој пат таа ги шокираше следбениците со провокативна поза и разголено фустанче, па бидејки фановите веќе отрпнаа на нејзините голотии почнаа да се ...

Карлеуша на снимање дошла без ГАЌИ?!

Вечер - 27.10.2020

За разлика од вчерашното пристојно издание, Јелена Карлеуша на денешното снимање на Ѕвездите на Гранд се појавила во убиствена комбинација и без гаќички. И тоа е јасно како ден, зашто под црното мини фустанче со длабоки изрези на колковите, нема ...

КАРЛЕУША ВО ОПАСЕН ФУСТАН КОЈ МАМИ НА БЛУД (видео)

Вечер - 27.10.2020

За разлика од мирниот понеделник, овој вторник 27. октомври, за Јелена Карлеуша бил создаден за смел стајлинг и решение за дилемата... дали под провокативната комбинација носи долен ...

Перверзија колку си добра: Фан ѝ порача на Јелена Карлеуша

Фактор - 27.10.2020

Дури и несвојствено за неа. Нема гради на мегдан, задник во преден план, гола или полу гола. Српаската музичка дива Јелена Карлеуша објави фотографија каде е примерно облечена, во кус зелен фустан, припиен за телото кој рака на срце, ѝ стои совршено.

Не можеа да го издржат големиот задник: На Карлеуша и пукнаа панталоните

Република - 27.10.2020

Јелена Карлеуша имаше непријатност за време на снимањето на „ѕвездите на Гранд“. Среде емисија и пукнаа панталоните што беше повод за шега. -Така ми е кога имам огромен задник-се пошегува пејачката.

Карлеуша со нови леќи за сини очи и без фотошоп (ФОТО)

Канал5 - 26.10.2020

Јелена Карлеуша се појави на снимањето на шоуто Ѕвезде Гранда со светло сини леќи, а во студиото дојде во краток зелен фустан. Пред да биде фотографирана во студиото, Карлеуша се пофали и со своите леќи на Инстаграм, но очигледно е дека малку ја ...