TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Најконтроверзното семејство: Холивудскиот суперстар за прв пат го покажа синот

Канал5 - 16.05.2018

Холивудскиот актерски пар Џон Траволта и Кели Престон го промовираа новиот филм „Готи“, но што е уште поважно, на црвениот тепих во Кан, ги претставија своите деца. Ќерката Ела Блу пораснала и станала вистинска девојка, додека јавноста за прв пат го ...

Џон Траволта првпат го донесе семејството на црвениот килим

Репортер - 16.05.2018

Џон Траволта со целото свое семејство се појави на црвениот килим на фестивалот во Кан за да го промовира новиот филм „Готи“. 65-годишниот актер го придружуваа сопругата Кели Престон, синот Бенџамин и ќерката Ела.

Траволта со целото семејство во Кан

Стандард - 16.05.2018

Џон Траволта и неговата сопруга Кели Престон ја претворија премиерата на нивниот нов филм „Gotti“ на Канскиот филмски фестивал во голем, весел семеен настан. Освен двајцата, кои ги играа главните улоги во филмот, нивната ќерка Ела исто така ...

Џон Траволта првпат со семејството на црвен килим во Кан

Fashionel - 16.05.2018

Актерот Џон Траволта (64) беше уште една од познатите личности кои се дел до годинашново издание на Канскиот филмски фестивал. На црвениот килим во Кан за првпат се појави заедно со семејството.

Целото семејство на Џон Траволта за прв пат во јавноста

ЗаЗабава - 16.05.2018

Џон Траволта и Кели Престон со своите најмили се појавија на црвениот тепих во Кан. Ова е прво појавување на семејството заедно на јавна свеченост. 64-годишниот актер и 55-годишната актерка гордо позираа покрај 18-годишната ќерка Ела и 8-годишниот ...