TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

АЛАРМ ВО БАКИНГЕМСКАТА ПАЛАТА: ФБИ сака да го испраша средниот син на британската кралица! (ВИДЕО)

Слободен Печат - 23.07.2019

Имено, еден од добрите пријатели на Епстин е принцот Ендру, војвода од Јорк и среден син на британската кралица Елизабета Втора. Неодамнешното апсење на милијардерот Џефри Епстин на аеродромот во Њујорк поради трговија со малолетнички за давање на ...

ФБИ сака да го испраша средниот син на британската кралица: Милијардерот педофил му праќал девојчиња на принцот Ендру

Точка - 22.07.2019

Неодамнешното апсење на милијардерот Џефри Епстин на аеродромот во Њујорк поради трговија со малолетнички за пружање на сексуални услуги го вклучило алармот и од другата страна на Атлантскиот океан - во Бакингемската палата.

Кралицата го исфрла принцот од палатата, ФБИ го поврза синот на Елизабета со педофилот Епстајн

Репортер - 22.07.2019

Неодамнешното апсење на милијардерот Џефри Епстајн (66) на аеродром во Њујорк, поради трговија со малолетнички, го запали алармот во ФБИ, кој има желба да го истражи случајот и да го испраша средниот син на кралицата Елизабета II, принцот Ендру, кој ...

Хаос во Палатата: ФБИ го бара синот на кралицата, ќе го испрашува за трговија со малолетнички

Курир - 23.07.2019

Неодамнешното апсење на милијардерот Џефри Епстин на аеродромот во Њујорк поради трговија со малолетнички за давање на сексуални услуги го вклучило алармот и од другата страна на Атлантскиот океан – во Бакингемската палата.