TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дејвид Гета има млада и презгодна девојка

Friday.mk - 15.03.2019

Дејвид Гета познатиот ДЈ во последно време многу често може да се вид во друштво на својата девојка која е помлада од него 24 години. Дј-от кој има 51 една година беше уловен на плажа од страна на папараците со својата девојка од Куба.

Светски славниот диџеј е среќник – неговата девојка е вистинска секс бомба

Таратур - 15.03.2019

Планетарно славниот диџеј Дејвид Гета до уши е заљубен во неговата 24-години помлада девојка Џесика Ледон, актерка со кубанско потекло. Тие двајца деновиве уживаат на плажа, каде Кубанката го покажа своето секси тело во жешка танга.

Џеј Ло во костим за капење (ФОТО)

Friday.mk - 15.03.2019

Џеј Ло и Алекс Родригез кои се верија пред неколку дена, сега уживаат на плажа. Џеј Ло изгледа феноменално во костим за капење додека Алекс ужива во пура. Погледнете ја Џеј Ло како изгледа: Дејвид Гета познатиот ДЈ во последно време многу често може ...

Не можеа да ја сокријат страста: 51-годишниот диџеј Дејвид Гета на плажа со двојно помладата девојка (ФОТО)

Курир - 14.03.2019

Дејвид Гета наскоро ќе замине на голема турнеја, а пред да започне со настапите низ светот, тој се препушти на уживањето. Славниот диџеј беше фотографиран на плажа со Џесика Ледон. 51-годишниот музичар и 27-годишната Кубанка се релаксираа со нивното ...

Фото: Познатиот ди џеј Дејвид Гета ужива на плажа со 24 години помладата девојка

Канал5 - 14.03.2019

Популарниот ди џеј Дејвид Гета е заљубен до уши. Иако е од него помлада цели 24 години, кубанската актерка Џесика Ледон целосно го залудела славниот ди џеј Дејвид Гета. Познатиот ди џеј поради атрактивната Кубанка дури ја напуштил и својата сопруга.

Не ги трга рацете од 24 години помладата девојка: Мажите ги гледаат овие фотографии и умираат од завист

Точка - 14.03.2019

Иако е 24 години помлада од него, кубанската актерка Џесика Ледон потполно го полудела славниот диџеј Дејвид Гета. Тој поради неа дури и ја оставил сопругата, а судејќи по новите фотографии, очигледно е зошто Гета не ги трга рацете од Ледон.

51-годишниот Дејвид Гета не може да ги тргне рацете од својата згодна 27-годишна девојка

Црнобело - 14.03.2019

Иако се 4 години заедно и 24 години разлика, страста во нивната врска е како и првиот ден. Дејвид Гета (51) ужива на плажа во Мајами со својата 27-годишна девојка Џесика Ледон . Легендарниот диџеј не можеше да ги тргне рацете од својата девојка.

По 22 години брак ја остави сопругата: Која е новата девојка на Дејвид Гета?

Женски магазин - 13.03.2019

По многубројните ангажмани на различни страни од светот, славниот диџеј и продуцент Дејвид Гета (51) одлучи да здивне во Мајами уживајќи на една од атрактивните плажи. Друштво му прави неговата партнерка, 27-годишната Џесика Ледон.

(Фото) Дејвид Гета има 24 години помлада девојка

Репортер - 13.03.2019

Светски познатиот диџеј и продуцент Дејвид Гета (51) одмора на Мајами со својата девојка, 27-годишната Џесика Ледон. Гета е неколку месеци во врска со кубанската танчерка и модел, со која се запознал токму во Мајами.

Дејвид Гета ужива на плажа со двојно помладата девојка

ЗаЗабава - 15.03.2019

Дејвид Гета наскоро ќе замине на голема турнеја, а пред да започне со настапите низ светот, тој се препушти на уживањето. Славниот диџеј беше фотографиран на плажа со Џесика Ледон. 51-годишниот музичар и 27-годишната Кубанка се релаксираа со нивното ...

Дејвид Гета го залуде 24 години помлада Кубанка ФОТО

+инфо - 14.03.2019

Во минијатурното танга бикини Џесика со бомбастичната фигура ги привлекува погледите на сите присутни на плажата. Познатиот диџеј Дејвид Гета (51) во моментов ужива на одмор со 24 години помладата девојка Џесика Ледон, која е вистинска сензација на ...

Не ги трга рацете од 24 години помладата девојка: Мажите ги гледаат овие фотографии и умираат од завист

Пулс24 - 15.03.2019

Иако е 24 години помлада од него, кубанската актерка Џесика Ледон потполно го полудела славниот диџеј Дејвид Гета. Тој поради неа дури и ја оставил сопругата, а судејќи по новите фотографии, очигледно е зошто Гета не ги трга рацете од Ледон.