TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Покажа од кого ја наследи убавината, но фановите не и веруваа дека таа и е мајка: Свршеницата на Лазиќ ја покажа мајка ...

Курир - 15.04.2019

Дарко Лазиќ речиси да го живее својот втор живот откако во октомври минатата година доживеа страшна сообраќајна несреќа во која за малку ќе го изгубеше својот живот. Оттогаш па се до сега тој своето опоравување го ужива во присуство на својата ...

Сите ја знаете свршеницата на Дарко Лазиќ, а вака изгледа нејзината мајка (фото)

Вистина.мк - 15.04.2019

Дарко Лазиќ ужива во својата љубовна романса со свршеницата Марина Гагиќ која е бремена и наскоро треба да се породи. Имено, Дарко неодамна ја запроси Марина, а кога ќе се разведе од Ана Севиќ, официјално ќе заплива во брачните води.

Покажа од кого ја наследи убавината: Свршеницата на Лазиќ ја покажа мајка си

Пулс24 - 16.04.2019

Дарко Лазиќ речиси да го живее својот втор живот откако во октомври минатата година доживеа страшна сообраќајна несреќа во која за малку ќе го изгубеше својот живот. Оттогаш па се до сега тој своето опоравување го ужива во присуство на својата ...