TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Софија Вергара во бикини урива рекорди на инстаграм ФОТО

+инфо - 14.01.2018

Таа доби повеќе од 600.000 лајкови и многу коментари. За 24 часа една од најубавите жени во светот, Софија Вергара, за фотографија во бикини што ја објави на Инстаграм доби повеќе од 600.000 лајкови и многу ...

Софија Вергара меѓу најсексипилните жени во светот

Репортер - 14.01.2018

Колумбиската убавица , 45 годишната Софија Вергара ужива на островот Ла Палма заедно со сопругот Џо Манганиело. Таа, од одморот сподели фотографија на која позира во бикини, со принт на леопард.

Повеќе од 600 илјади лајкови за еден ден: Вергара објави фотографија во бикини, мажи и жени ја затрупаа со коментари

Сител - 14.01.2018

Софија Вергара е една од најзгодните и најубави жени во светот. Таа овие денови ужива со сопругот Џо Манганело на една егзотична дестинација, а на инстаграм објави фотографијакоја и те како предизвиа внимание.

Варгара доби повеќе од 600.000 лајкови за само еден ден (Фото)

Exclusive.mk - 14.01.2018

Една од најубавите жени во светот, Софија Вергара, на својот инстаграм акаунт објави фотографија во бикини. За 24 часа таа доби повеќе од 600.000 лјакови, како и илјадници позитивни коментари.

Софија Вергара во бикини урива рекорди на Инстаграм

БркајРабота - 14.01.2018

За 24 часа една од најубавите жени во светот, Софија Вергара, за фотографија во бикини што ја објави на Инстаграм доби повеќе од 600.000 лајкови и многу коментари. Софија позира во бикини, при што до израз доаѓа нејзината фантастична линија.

(ФОТО) Софија Вергара во секси леопардско бикини

Локално - 12.01.2018

Најдобро платената телевизиска актерка, според Форбс, Софија Вергара, објави секси слика на нејзината страница на Инстаграм. На сликата ѕвездата се наоѓа во костим за капење со принт на леопард.

(ФОТО) Со најновата фотографија во минијатурно бикини Софија Вергара сите ги оставила без зборови

Екран - 12.01.2018

Со сопругот Џо Манганиело, колумбиската убавица ужива на островот Ла Палма. А, дека одморот и тоа како и годи, покажала со фотографија на која позира во бикини со принт на леопард. Ниту уживањето во тамошните деликатеси не и наштетило на нејзината ...

Со фотографија во минијатурно бикини, 45 годишната Софија Вергара сите ги остави без зборови (ФОТО)

Курир - 13.01.2018

Со сопругот Џо Манганиело, колумбиската убавица ужива на островот Ла Палма. Дека одморот и тоа како и годи, покажала со фотографија на која позира во бикини со принт на леопард. Ниту уживањето во тамошните деликатеси не и наштетило на нејзината ...

Со фотографија во минијатурно бикини, 45 годишната Софија Вергара сите ги остави без зборови (ФОТО)

Скопје24 - 13.01.2018

Со сопругот Џо Манганиело, колумбиската убавица ужива на островот Ла Палма.Дека одморот и тоа како и годи, покажала со фотографија на која позира во бикини со принт на леопард. Ниту уживањето во тамошните деликатеси не и наштетило на нејзината ...