TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Први фотографии од новородената ќерка на Ана Курникова и Енрике Иглесијас

Кајгана - 14.02.2020

Иако криеја од јавноста дека по трет пат станаа родители, пејачот Енрике Иглесијас и неговата сопруга, поранешната тенисерка Ана Курникова, ги објавија првите фотографии од нивното трето дете.

ФОТО: Енрике Иглесијас објави фотографија од штотуку родено бебе и ги освoи срцата на милиони луѓе

Press24 - 14.02.2020

Светски познатиот пејач Енрике Иглесијас и неговата сопруга, некогашната тенисерка, Ана Курњикова, по третпат станаа родители, а суперѕвездата објави фотографија од нивното штотуку родено бебе.

Први фотографии од ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова ФОТО

+инфо - 14.02.2020

Двојката конечно ги потврди гласините кога вчера ја објавија првата фотографија од нивната новородена ќерка. Пејачот Енрике Иглесијас и поранешната руска тенисерка Ана Курникова станаа родители на слатко девојче.

Екрике и Ана го добија третото дете: Првите фотки од наследничката

Хаштаг - 14.02.2020

Николас и Луси добија мала сестричка! Енрике Иглесиас и Ана Курникова го добија и своето трето дете на 30 јануари, а фотографии од малата наследничка сподели Енрике на својот Инстаграм профил.

Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете (ФОТО)

Слободен Печат - 14.02.2020

Славниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова го добија своето трето дете. Станува збор за ќеркичка од која пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија како ја држи во раце, додека Ана на својот профил објави две ...

ФОТО: Енрике Иглесијас објави прва фотографија со ќерката - честитки пристигнуваат од сите страни

Press24 - 14.02.2020

Енрике Иглесијас и тенисерката Ана Курникова неодамна добија ќерка, а сега познатиот пејач објави прва фотографија со неа на Инстаграм. Пејачот покажа како ја држи својата ќерка во раце веднаш по раѓањето.

(ВИДЕО+ФОТО) ПОВЕЌЕ НЕ МОЖЕЛЕ ДА КРИЈАТ ДЕКА АНА СЕ ПОРОДИЛА:Енрике Иглесијас ја споделил првата фотографија од ...

Екран - 14.02.2020

Енрике Иглесијас и Ана Курникова со фотографии од породилиштето го потврдиле раѓањето на третото дете… Целото семејство е пресреќно поради тоа… Пејачот Енрике Иглесијас и неговата придружничка Ана Курникова со фотографии на Инстаграм го потврдиле ...

Енрике и Ана ги објавија првите фотографии од „тајното“ бебе

Вечер Прес - 14.02.2020

Пејачот Енрике Иглесијас го доби третотот дете со долгогодишната партнерка и поранешна тенисерка Ана Курникова, а среќната двојка бременоста на Ана ја чуваше во тајност до последните денови пред породувањето.

Енрике и Ана го покажаа бебето, среќниот татко присуствувал на породувањето

ММС - 14.02.2020

„Моето сонце „ напиша на својот Инстаграм профил музичката ѕвезда Енрике Иглесијас и за прв пат ја покажа сликата од неговото трето дете, кое се роди на 30ти минатиот месец во бракот со поранешната тенисерка Ана Курњикова.

(Галерија) Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Репортер - 14.02.2020

Пејачот Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова ја објавија првата фотографија од нивното трето дете. Двојката го држеше во тајност породувањето се до самиот крај. „Моето сонце“, кратко напишале Енрике и Ана, на фотографијата од ...

Прва фотографија со штотуку родената ќеркичка: „Моето сонце“ (ФОТО)

Убавина и Здравје - 14.02.2020

Популарниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова пред две недели го дочекаа третото дете, а за оваа бременост знаеја само најблиските членови на семејството. Судејќи по фотографијата, која пејачот на објави на својот ...

Бебето на Енрике Иглесијас и Ана Курникова направи “бум” на интернет (видео)

Хитпортал - 14.02.2020

Познатиот музичар Енрике Иглесијас и неговата сопруга, тенисерката Ана Курникова неодамна добија ќерка. Јавноста не беше запознаена за новата бременост на Ана, а медиумите ја објавија среќната вест неколку дена по раѓањето на бебето.

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ја покажаа својата новородена ќерка – Вистинска мала кукла

Нане - 14.02.2020

Енрике Иглесијас и Ана Курникова станаа родители по трети пат и сега гордите родители, покрај тоа што ја споделија радосната вест со своите фанови, решија јавноста да ја израдуваат на еден уште поубав начин.

Екрике и Ана го добија третото дете: Првите фотки од наследничката

Женски магазин - 14.02.2020

Николас и Луси добија мала сестричка! Енрике Иглесиас и Ана Курникова го добија и своето трето дете на 30 јануари, а фотографии од малата наследничка сподели Енрике на својот Инстаграм ...

Енрике и Ана ги споделија првите фотографии од нивното бебе: „Преслатко“

Точка - 14.02.2020

Енрике Иглесиас и поранешната тенисерка Ана Курникова станаа родители на преслатко девојче. Иако веќе со денови се шпекулираше дека пејачот го добил третото дете, дури сега стигна официјалната потврда.

Енрике Иглесијас и Ана Курникова го покажаа своето трето дете (ФОТО)

MTM - 14.02.2020

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ја покажaa својата новородена ќерка. Поранешната тенисерка го роди своето трето дете пред две недели. Откако со денови, пејачот и неговата сопруга го криеа новороденчето, на инстаграм објавија фотографија од нивната ...

Енрике и Ана конечно го покажаа третото дете- ова се првите фотографии од преслатката ќерќичка

Магазин - 14.02.2020

Познатиот пејач и миленик на женската публика Енрике Иглесијас, и неговата свршеница, поранешната тенисерка Ана Курникова го добија нивното трето дете. Инаку парот за прв пат вчера објави фотографии од нивното трето детенце и го открија полот, и ...

Енрике Иглесијас ја објави првата фотографија од новородената ќерка (фото)

Вистина.мк - 14.02.2020

Пред неколку дена Енрике Иглесијас и Ана Курникова за првпат станаа родители, а тенисерката се породи во тајност. Овој познати пар доби ќерка, а името се уште не е познато. Енрике на својот „Инстаграм“ профил ги објави првите фотографии од бебето.

ПРВИ ФОТОГРАФИИ: Ова е ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Курир - 14.02.2020

Пред неколку дена, братот на Енрике Иглесијас, Хулио, ја откри веста дека Ана Курникова се породила со третото дете. По две недели приватност, парот ја потврди веста. Близнаците Луси и Николас добија сестричка, а среќните родители објавија ...

Први фотографии од новородената ќерка на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Убавина и Здравје - 14.02.2020

Славниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова го добија своето трето дете. Станува збор за ќеркичка од која пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија како ја држи во раце, додека Ана на својот профил објави две ...