TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Интимно со Спејко и Љупка: Јавно проговорија за нивната љубовна врска (ВИДЕО)

1tv - 14.06.2018

Љубовта што плени помеѓу модната блогерка Љупка Митрова и Спејко е главна тема на социјалните мрежи. Начинот на кој таа ја изразуваат е со објавување на ексклузивни фотосесии кои несомнено го привлекуваат вниманието на јавноста.

Дарко Спејко славеше роденден: Љупка му подари нешто што секој маж го посакува

Скопје24 - 12.06.2018

Македонската најселебрити љубовна двојка Дарко – Спејко и Љупка Митрова последен пат јавно беа видени на промоцијата и доделувањето на наградите на македонското издание на магазинот „Стори“.