TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Парис Хилтон:Јас сум многу интелигентна,само се преправам дека сум глупава(ВИДЕО)

Канал5 - 18.09.2020

Парис Хилтон, која на луѓето им е позната не само како богата наследничка, туку и по улогите во неколку филмови во кои главно играше ликови на „глупави русокоси“, откри во интервју за „Санрајс“ дека цело време само се преправала дека е таква.

Парис Хилтон: Јас всушност сум многу интелигентна, само се правам глупа

Press24 - 18.09.2020

Парис Хилтон, која освен по тоа што е богата наследничка, е позната и по улоги во неколку филмови во кои главно глуми „глупави русокоси3, откри дека цело време се преправала оти е таква. -Сето ова време јас глумев дека нешто што во вистинскиот живот ...

Парис Хилтон: „Всушност, јас сум многу интелигентна, само се правам глупава“

Точка - 18.09.2020

Парис Хилтон, која на луѓето освен како богата наследничка им е позната и по улогите во неколку филмови во кои воглавно толкуваше ликови на 'глупави русокоси', во интервју за „Sunrise“ открила дека постојано само се преправала дека е таква и во ...