TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Три брака, две ќерки, 20 години работа: Наташа Беквалац го слави својот 40-ти роденден

Република - 25.09.2020

Денеска, 25 септември, Наташа Беквалац наполни 40 години, а во нејзина чест беше подготвена роденденска забава. Како што претходно беше најавено, сè беше во бело. Пријателот на Наташа, Драган Кецман, на својот Инстаграм откри како изгледало сето тоа.

„Не тагувај стара моја, годините се само број!“ – Наташа Беквалац денес полни 40. години, честитки пристигнуваат од ...

Убавина и Здравје - 25.09.2020

Пејачката Наташа Беквалац денес полни 40. години. Пејачката ќе го прослави својот роденден во кругот на семејството и најблиските, а имотот во Ченеј во последните неколку дена се подготвува за прославата за посебниот ден на Наташа.

„Ти посакувам немир, ако тоа те прави среќна“ - Уникатната роденденска честитка за Наташа Беквалац (40) од сестра ѝ

Црнобело - 25.09.2020

„Проблематична си и ме нервираш, но јас навистина не знам како е да се живее без тебе и не го ни сакам тоа, иако беше убаво кога живеевме во два различни града“, гласи дел од шеговитата честика од Кристина Беквалац.

Наташа Беквалац денес полни 40 години - ПОКАНИЛА 40 ГОСТИ, А ЕВЕ КАКОВ ЌЕ БИДЕ ДРЕС КОДОТ

Вечер - 25.09.2020

Пејачката Наташа Беквалац денес полни 40. години. Пејачката ќе го прослави својот роденден во кругот на семејството и најблиските, а имотот во Ченеј во последните неколку дена се подготвува за прославата за посебниот ден на Наташа.