TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тешко дека би те зел за жена! Ќерката на Цеца доби порака која што не баш и се допадна

Хитпортал - 28.02.2021

Дека на јавните личности не секогаш им е лесно покажа и последната ситуација која и се случи на ќерката на Цеца Ражнатовиќ. Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм во коментар добила и не така убава порака од некој од следбениците.

НИКОГАШ НЕ БИ ТЕ ЗЕЛ ЗА ЖЕНА: Анастасија доби порака, а таа…

Локално - 27.02.2021

Атрактивната српска пејачка, Анасатија Ражнатовиќ ги израдува своите следбеници со своите фотографии на социјалната мрежа „Инстаграм“, особено машкиот дел од публиката. Анастасија вметна фотографија на која позира, а потоа еден од фановите ...

(ФОТО) Има некој кој не ја сака Анастасија Ражнатовиќ за жена?

iPortal - 27.02.2021

Атрактивната српска пејачка, Анасатија Ражнатовиќ ги израдува своите следбеници со своите фотографии на социјалната мрежа „Инстаграм“, особено машкиот дел од публиката. Анастасија вметна фотографија на која позира, а потоа еден од фановите ...

Ќерката на Цеца не изгледа исто! Таа ги изненади сите со трансформација! Шибаат коментари на социјалните мрежи.. (фото)

Хитпортал - 27.02.2021

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ исто како и нејзината мајка привлекува големо внимание на социјалните мрежи и постојано е активна на својот Инстаграм профил. Сите нејзини промени и се она што и се случува во секојдневието многубројните ...