TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Холограм од рајот: Канје ја расплака Ким со роденденскиот подарок

Хаштаг - 01.11.2020

Видеото е прегледано над 7 милиони пати и предизвика бројни реакции. Ја лајкнаа скоро милион и пол луѓе. „Имам треска додека го гледав ова, беше толку емотивно да го гледам ова во живо“, „Сè уште плачам поради ова“, „Најубавиот подарок“, напишаа ...

Ким Кардашијан доби неверојатен подарок од сопругот-го ,,оживеал” татко и (ВИДЕО)

Канал5 - 31.10.2020

Ким Кардашијан Вест од својот сопруг Канје Вест доби многу оригинален и неконвенционален, но донекаде страшен подарок за нејзиниот 40-ти роденден. Нејзиниот сопруг, музичар, и подари холограм од нејзиниот покоен татко, Роберт Кардашијан, познат ...

ФОТО: Ким Кардашијан не игра „Монопол“ туку „Кимопол“ – најкул подарок за нејзиниот 40-ти роденден

Слободен Печат - 30.10.2020

Најпознатата ријалити ѕвезда на планетата за својот 40-ти роденден доби многу подароци, но таа сподели како изгледа еден од најкреативните подароци што ги добила во животот. Експертот за маркетинг, Сајмон Хак, близок пријател на Ким Кардашијан и ...

Канје Вест ја расплака сопругата: Ѝ подари холограм од нејзиниот покоен татко

Женски магазин - 31.10.2020

Во коментарите, следбениците го изразија сво ето воодушевување за подарокот Раперот Кајне Вест и подари на сопругата Ким Кардашијан холограм од нејзиниот покоен татко, Роберт Кардашијан за нејзиниот 40-ти роденден .

ВИДЕО: Канје ѝ подари на Ким холограм од нејзиниот татко, кој почина пред 17 години

Слободен Печат - 30.10.2020

Познатата ријалити ѕвезда била многу приврзана за нејзиниот покоен татко, а нејзиниот сопруг сега и дозволи на некој начин повторно да го види. Ким Кардашијан минатата недела го прослави својот 40-ти роденден, обележувајќи го со внимателно ...

Ким од сопругот доби холограм од починатиот татко! Никој досега немал вакво роденденско изненадување! (ВИДЕО)

+инфо - 30.10.2020

Кание вложи толку многу напор во подарокот, па и даде на старлетата холограм од нејзиниот покоен татко Роберт Карашијан. Ким Кардашијан наполни 40 години, а вистинското изненадување го доби од сопругот Кание Вест.

Ким Кардашијан доби холограм на нејзиниот покоен татко за 40. роденден

Сакам да кажам - 30.10.2020

Ким Кардашијан доби честитка од рајот за својот 40. роденден откако Канје Вест ѝ подари холограм од нејзиниот покоен татко Роберт. ТВ-ѕвездата сподели видео од холограмот на Инстаграм, што го опиша како најдобро осмислен подарок во нејзиниот живот.