TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Поранешниот сопруг на Моника Белучи ужива на плажа со 30 години помладата сопруга (ФОТО)

Канал5 - 21.11.2020

Омилениот француски актер 53-годишниот Винсент Касел е снимен на бразилска плажа со неговата 31години помлада сопруга, француската манекенка Тина Кунаки. Тие безгрижно поминаа еден ден уживајќи на сонцето со својата едногодишна ќерка Амазони, а со ...

(Фото) Винсент Касел среде полна плажа не може да се воздржи со 30. години помладата жена

Репортер - 21.11.2020

Францускиот актер Винсент Касел е во Бразил, каде ужива заедно со 30. години помладата сопруга, француската манекенка Тина Кунаки. Големо внимание привлече атрактивната, 23-годишната Тина Кунаки, која со бел едноделен костим за капење во бразилски ...

(ФОТО) Винсент Касел и на преполна плажа не може да и одолее на 30. години помладата сопруга!

Екран - 21.11.2020

Како што е вообичаено за него, францускиот актер Винсент Касел ја поминува оваа зима во Бразил, каде ужива во жештините на песочна плажа, придружуван од сопругата, 30. години помладата француската манекенка Тина Кунаки, која и понатаму, од ден на ...

Поранешниот сопруг на Моника Белучи уловен на плажа како ги фотографира атрибутите на неговата 30 години помлада жена

Курир - 20.11.2020

Францускиот актер Винсент Касел (53) и неговата 30-годишна сопруга Тина Кунаки (23) се фотографирани на плажа во Бразил, а по тој повод насмеаја многу минувачи. Имено, славниот актер и поранешен сопруг на најубавата жена на светот, Моника Белучи, ...