TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

КЛУНИ СЕ ПРИСЕТИЛ НА СТРАОТНАТА СООБРАЌАЈКА Јас умирав, а тиe стоеја и ме фотографираа

+инфо - 29.11.2021

Додека тој лежел повреден, околу него се собрале луѓе кои почнале да го снимаат и фотографираат. Актерот И режисер Џорџ Клуни во интервјуто за „Сандеј тајмс“ се осврнала на тешката несреќа што ја доживеал пред три години во која за малку ќе умрел.

Клуни за сообраќајката во која за малку ќе загинел: Стоеја околу мене и ме снимаа

Канал5 - 29.11.2021

Во интервју за Сандеј Тајмс, Џорџ Клуни се осврнал на сообраќајната несреќа во 2018 година во која за малку ќе загинел. Актерот завршил во болница откако автомобил удрил во неговиот мотор.

Мислел дека тоа му се ПОСЛЕДНИТЕ минути од животот: Клуни за малку ќе умрел на снимање, едвај ја избегнал ТРАГЕДИЈАТА

Попара - 30.11.2021

Холивудскиот актер Џорџ Клуни неодамна се потсети на еден од најтешките моменти во неговиот живот, кога бил тешко повреден Имено, Џорџ Клуни во јуни 2018 година доживеа сообраќајна несреќа од која едвај се спаси.

Џорџ Клуни се отвори за неговата сообраќајка со мотор: Тоа е последната минута од вашиот живот, а за некои луѓе тоа е ...

Слободен Печат - 29.11.2021

За оние кои се сеќаваат, Џорџ Клуни доживеа речиси фатална несреќа со мотор во Италија во 2018 година. Три години по несреќата актерот конечно проговори за деталите околу миговите кои тој сметал дека се „последна минута од неговиот живот“.

Актерот се присетил на несреќата во Сардинија: "Стоеја покрај мене и ме снимаа"

Точка - 29.11.2021

Откако преживеал страшна несреќа на мотор кога наполник 60 години, Џорџ Клуни се присетил на денот кога за малку ќе го изгубел животот. Во интервју за Сандеј Тајмс, Клуни се присетил на несреќниот настан кој се случил пред три години, кога доживеал ...

Џорџ Клуни: И кога лежиш скоро смртно повреден, за некои луѓе си само забава

Курир - 29.11.2021

Во интервју за „Сандеј тајмс“, Џорџ Клуни се осврнува на сообраќајната несреќа во Италија, 2018 година, во којашто за малку ќе загинел. Глумецот завршил в болница откако автомобил удрил во неговиот мотор.

Џорџ Клуни: И кога лежиш скоро смртно повреден, за некои луѓе си само забава на Фејсбук

Нетпрес - 29.11.2021

Во интервју за „Сандеј тајмс“, Џорџ Клуни се осврнува на сообраќајната несреќа во Италија, 2018 година, во којашто за малку ќе загинел. Глумецот завршил в болница откако автомобил удрил во неговиот мотор.

Џорџ Клуни: И кога лежиш скоро смртно повреден, за некои луѓе си само забава

Опсервер - 29.11.2021

ript> – Во интервју за „Сандеј тајмс“, Џорџ Клуни се осврнува на сообраќајната несреќа во Италија, 2018 година, во којашто за малку ќе загинел. Глумецот завршил в болница откако автомобил удрил во неговиот мотор.

Џорџ Клуни: И кога лежиш скоро смртно повреден, за некои луѓе си само забава

MakPress - 29.11.2021

Во интервју за „Сандеј тајмс“, Џорџ Клуни се осврнува на сообраќајната несреќа во Италија, 2018 година, во којашто за малку ќе загинел. Глумецот завршил в болница откако автомобил удрил во неговиот мотор.

Џорџ Клуни: И кога лежиш скоро смртно повреден, за некои луѓе си само забава

Вечер Прес - 29.11.2021

Во интервју за „Сандеј тајмс“, Џорџ Клуни се осврнува на сообраќајната несреќа во Италија, 2018 година, во којашто за малку ќе загинел. Глумецот завршил в болница откако автомобил удрил во неговиот мотор.

Џорџ Клуни: И кога лежиш скоро смртно повреден, за некои луѓе си само забава

Бриф - 29.11.2021

Во интервју за „Сандеј тајмс“, Џорџ Клуни се осврнува на сообраќајната несреќа во Италија, 2018 година, во којашто за малку ќе загинел. Глумецот завршил в болница откако автомобил удрил во неговиот мотор.