TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

[ВИДЕО] Како изгледа најскапата подводна хотелска соба: Ноќевање овде чини 19.000 долари

Точка - 14.05.2024

Неодамна, видеото од најскапите подводни хотелски соби во светот го привлече вниманието на корисниците на Интернет, оставајќи многумина во магија. Инфлуенсерската двојка Кара и Нејт на Инстаграм споделија воодушевувачко видео од нивниот престој во ...

БАТЛЕР И КЕЛНЕР ДОСТАПНИ ЦЕЛО ВРЕМЕ А НОЌТА ЧИНИ 19.000 💵 : Не секој има храброст да ја помине ноќта во оваа соба – ...

Во Центар - 14.05.2024

Неодамна, видеото од најскапите подводни хотелски соби во светот го привлече вниманието на корисниците на Интернет, оставајќи многумина во магија. Инстаграм парот Кара и Нејт на социјалната мрежа споделија видео од престојот во хотелот кој го одзема ...

БАТЛЕР И КЕЛНЕР ДОСТАПНИ ЦЕЛО ВРЕМЕ А НОЌТА ЧИНИ 19.000 💵 : Не секој има храброст да ја помине ноќта во оваа соба – ...

Пулс24 - 14.05.2024

Неодамна, видеото од најскапите подводни хотелски соби во светот го привлече вниманието на корисниците на Интернет, оставајќи многумина во магија.Инстаграм парот Кара и Нејт на социјалната мрежа споделија видео од престојот во хотелот кој го одзема ...

Ова е најскапата подводна хотелска соба во која ноќевање чини 18.000 евра (ВИДЕО)

Фактор - 14.05.2024

Инстаграм парот Кара и Нејт на социјалната мрежа споделија видео од престојот во хотелот кој го одзема здивот. Станува збор за подводен апартман на Малдиви, а виралното видео започнува така што Нејт го покажува патот до хотелот.