TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Која е преубавата адвокатка на Џони Деп која Интернетот ја обожава: Скроз ја „замолче“ Амбер на суд, а што значи ...

Женски магазин - 21.05.2022

Насловно фото: foto: Youtube/ Alicia Ke_reviews Адвокатката на Џони Деп, Камила Васкез (37) привлече големо внимание за време на вкрстеното испрашување на Амбер Херд. Таа дури и ги стекна своите обожаватели, а еве што треба да знаете за жената од ...

„Романтиката“ меѓу Џони Деп и неговата адвокатка е тактика: Еве зошто

Слободен Печат - 20.05.2022

Деновиве повеќе од вообичаено се „шушка“ за Камилa Васкез , адвокатката на Џони Деп која го застапува во судскиот спор, а многумина се убедени дека меѓу нив двајца има нешто повеќе од обична професионална врска.

Кои се македонските Џони Деп и Амбер Херд?

Мак. Весник - 21.05.2022

Водителот Јанко Илкоски и инфлуенсерката Марија Пијанманов – Плевнеш деновиве ја забавуваат јавноста со нивниот конфликт. Пијанманов му посвети стори на Бурекот, кого го обвини дека е „манијак“.

Фановите разочарани: Се надеваа на љубовна врска помеѓу Џони Деп и неговата преубава адвокатка, но има еден проблем

Frontline - 20.05.2022

Ѕвездата на судењето меѓу Џони Деп и Амбер Херд не е ниту еден од двајцата, туку убавата адвокатка на познатиот актер кој сака да докаже дека Амбер Херд измислила дека Деп физички и сексуално ја малтретирал.

„ЦЕЛО ВРЕМЕ БЕШЕ ПИЈАН И ЉУБОМОРЕН“: Поранешна девојка сведочеше против Деп, дали тоа ќе ја спаси Амбер?

Попара - 20.05.2022

Судењето меѓу Џони Деп и Амбер Херд продолжува, а сега можевме да слушнеме изјави од актерката и поранешната девојка на Џони, Елен Баркин, кои не му одат во прилог. Судењето на годината продолжува со прилично досаден тон, а откако на столчето за ...

КОЈА Е АДВОКАТКАТА НА ЏОНИ ДЕП КОЈА ЈА УНИШТИ АМБЕР ХЕРД ВО СУДНИЦАТА: Цел свет мисли дека е ВО ВРСКА со актерот, но ...

Убавина и Здравје - 20.05.2022

Многумина ги забележаа погледите и допирите кои Деп и Камила ги разменуваа во судницата, а таквата интимност предизвика сомнеж кај многу корисници на социјалните мрежи и поттикна лавина од шпекулации дека адвокатката е во врска со актерот.

Романтиката меѓу Џони Деп и неговата адвокатка е тактика

Кајгана - 20.05.2022

Овие денови многу се пишува за Камила Васкез, адвокатката која го застапува Џони Деп на судењето со Амбер Херд. Срдечните прегратки, насмевките и неверојатната блискост меѓу нив двајца предизвикаа шпекулации во јавноста, која е уверена дека станува ...

Џони Деп и неговата адвокатка успешно ја измамија целата јавност: Експерт за говор на телото ја открива вистината за ...

Точка - 20.05.2022

Адвокатката на Џони Деп, Камил Васкез, стана една од популарните теми на светските портали по вкрстеното испрашување на Амбер Херд во судот во Вирџинија, особено по интимната прегратка со познатиот актер.

На судењето флертува со неа и ја допира по телото - Која е адвокатката на Џони Деп, со која наводно е во врска?

Црнобело - 20.05.2022

Додека трае судското рочиште помеѓу Џони Деп и неговата поранешна сопруга Амбер Херд се појавија шпекулации дека актерот наводно е во нова љубовна врска со неговата адвокатка Камила Васкез.

Поранешниот пријател му забил нож во грб, наводните зборови на Деп ги изненадиле сите во судницата: „Сега можам да ја ...

Точка - 20.05.2022

Јавноста будно го следи судењето на популарниот поранешен холивудски пар и со нетрпение очекува нови детали. Џони Деп и Амбер Херд веќе со денови ја интригираат светската јавност со своите изјави и сведочења за тоа што се случувало додека биле во ...

Обожавателите на Џони Деп се убедени дека тој и неговата адвокатка се во врска: Погледнете ја чудната реакција на ...

Во Центар - 20.05.2022

Адвокатката на актерот Џони Деп, Камила Васкез, одби да ги коментира гласините за романса меѓу неа и нејзиниот клиент. На Џони Деп и Амбер Херд моментално им се суди за клевета иницирана од познатата актерка Херд против нејзиниот поранешен сопруг ...

Сестрата на Амбер Херд тврди дека Џони Деп ја удрил: „На почетокот сите се вљубивме во него, а потоа…“

Локално - 20.05.2022

Витни Енрикез, сестрата на познатата актерка Амбер Херд, сведочеше пред судот како дел од случајот за клевета. Таа изјавила дека Џони Деп ја фатил за коса неговата тогашна сопруга и ја удрил неколку пати по лицето за време на жестоката кавга која се ...

Сестрата на Амбер Херд: „Со мои очи видов како Деп ја тепа“

Еспресо - 19.05.2022

Витни Хенрикез, сестрата на Амбер Херд, сведочеше во средата за време на судењето за клевета на Џони Деп против неговата поранешна сопруга и рече дека го видела актерот како ја зграпчува Херд за коса и постојано ја удира по лицето.

Откриена вистината за односот на Џони Деп и неговата адвокатка

Локално - 19.05.2022

Врската меѓу актерот Џони Деп и неговата адвокатка Камил Васкез е предмет на дебата речиси од почетокот на судењето. Тие двајца во неколку наврати беа фатени како се смешкаат и разменуваат нежни погледи, а Камил дополнително ги подгреа приказните со ...

(ВИДЕО+ФОТО) ПОРАНЕШНИОТ ПРИЈАТЕЛ „ГО УНИШТИЛ“ ЏОНИ ДЕП НА СУДЕЊЕТО: Открил одвратни детали за актерот! НИКОЈ не може ...

Екран - 19.05.2022

Милиони обожаватели ширум светот секој ден го следат судењето меѓу поранешните сопружници, актерските ѕвезди Џони Деп и Амбер Херд. Поранешниот близок пријател на Деп, Тајлет Рајт, последен сведочел и дал нови детали.

За медиумите Џони Деп е во љубов со адвокатката, таа пак го сака оти имал смисла за хумор

Репортер - 20.05.2022

Врската меѓу актерот Џони Деп и неговата адвокатка Камил Васкез е предмет на озборубање речиси од почетокот на судењето. Тие двајца во неколку наврати беа фатени како се смешкаат и разменуваат нежни погледи, а Камил дополнително ги подгреа ...