TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Новиот Galaxy S21 Ultra ги обедини легендите на британската уметничка сцена

Црнобело - 15.01.2021

Rankin и Stefflon Don им оддаваат почит на музичките sвезди од 80-тите преку необична фотосесија Скопје , 15. јануари 2021. година – Компанијата Samsung Electronics претстави галерија со дела на легендарниот британски фотограф Rankin, целосно ...

Два подарока во текот на претпродажбата на Galaxy S21 серијата

USB - 15.01.2021

Samsung вчера ја претстави својата Galaxy S21 серија телефони, кои се појавија на пазарот на 29 јануари. Претпродажбата на новите модели веќе започна, а ќе трае од 14 до 28 јануари. Корисниците кои ќе нарачаат еден од новите модели (Galaxy S21, ...

Видео со Samsung Galaxy S21 Ultra и цените на сите модели

Телефони.мк - 15.01.2021

Samsung беше критикуван поради високите цени, но сепак неговите модели се неприкосновени во повеќе сегменти. Имаме поскапи и поевтини модели во целокупната Galaxy S21 серија. Доколку сакате да погледнете какво филмско искуство ќе добиете со Galaxy ...

Samsung ја претстави новата серија Galaxy S21

Кајгана - 15.01.2021

Компанијата Samsung Electronics Co. Ltd. вчера ги претстави новите Galaxy S21, Galaxy S21 Plus и Galaxy S21 Ultra паметните телефоните, најновите флегшип уреди со нов дизајн, одлична камера и напреден процесор.

Претставени најновите Samsung Galaxy S уреди – S21 и S21+ (ВИДЕО)

USB - 14.01.2021

Најновата генерација на Samsung Galaxy S серија им овозможува на корисниците најмодерни камери, иновативни опции за поврзување, во нов дизајн Компанијата Samsung Electronics денес ги претстави Galaxy S21 и Galaxy S21+ паметните телефони, најновите ...

Претставени најновите Samsung Galaxy S уреди - S21 и S21+

Фактор - 14.01.2021

Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd . денес ги претстави Galaxy S21 и Galaxy S21+ паметните телефони, најновите водечки уреди со нов дизајн, камера од професионален ранг за корисници од сите нивоа на умешност и најнапредн процесор кој е некогаш ...

Претставени најновите Samsung Galaxy S уреди – S21 и S21+

Lady - 14.01.2021

Скопје, 14. јануари 2021. година – Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd . денес ги претстави Galaxy S21 и Galaxy S21+ паметните телефони, најновите водечки уреди со нов дизајн, камера од професионален ранг за корисници од сите нивоа на умешност ...

Samsung: Претставени најновите Galaxy S уреди – S21 и S21+

Smartportal - 14.01.2021

Најновата генерација на Samsung Galaxy S серија им овозможува на корисниците најмодерни камери, иновативни опции за поврзување, во нов дизајн Скопје, 14. јануари 2021. година – Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd .

Претставени Samsung Galaxy S21 моделите со најмодерни камери во нов дизајн

Телефони.мк - 14.01.2021

Samsung Electronics Co., Ltd . денес ги претстави Galaxy S21 и Galaxy S21+ паметните телефони, најновите водечки уреди со нов дизајн, камера од професионален ранг за корисници од сите нивоа на умешност и најнапредн процесор кој е некогаш користен на ...

Samsung го претстави Galaxy S21 Ultra: епско искуство со паметни телефони

Бизнис Вести - 14.01.2021

Како нов водечки модел, Galaxy S21 Ultra обезбедува најнапредни и најинтелигентни опции на камера, најдобар дисплеј и најјаки перформанси во Galaxy серијата на паметни телефони Скопје, 14. јануари 2021. – Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung го претстави Galaxy S21 Ultra: Епско искуство со паметни телефони

Smartportal - 14.01.2021

Како нов водечки модел, Galaxy S21 Ultra обезбедува најнапредни и најинтелигентни опции на камера, најдобар дисплеј и најјаки перформанси во Galaxy серијата на паметни телефони Скопје, 14. јануари 2021. – Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung го објави новиот водечки модел Galaxy S21 Ultra (ВИДЕО)

USB - 14.01.2021

Како нов водечки модел, Galaxy S21 Ultra обезбедува најнапредни и најинтелигентни опции на камера, најдобар дисплеј и најсилни перформанси во Galaxy серијата на паметни телефони Компанијата Samsung Electronics го претстави Galaxy S21 Ultra, водечки ...

Samsung го претстави Galaxy S21 Ultra: епско искуство со паметни телефони

Опсервер - 14.01.2021

Како нов водечки модел, Galaxy S21 Ultra обезбедува најнапредни и најинтелигентни опции на камера, најдобар дисплеј и најјаки перформанси во Galaxy серијата на паметни телефони Скопје, 14. јануари 2021. – Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd.

Претставени најновите Samsung Galaxy S уреди – S21 и S21+

Опсервер - 14.01.2021

Најновата генерација на Samsung Galaxy S серија им овозможува на корисниците најмодерни камери, иновативни опции за поврзување, во нов дизајн Скопје, 14. јануари 2021. година – Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd .

Samsung го претстави Galaxy S21 Ultra: Eпско искуство со паметни телефони (ФОТО)

Екипа - 14.01.2021

Како нов водечки модел, Galaxy S21 Ultra обезбедува најнапредни и најинтелигентни опции на камера, најдобар дисплеј и најјаки перформанси во Galaxy серијата на паметни телефони Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung го претстави Galaxy S21 Ultra

Денар - 14.01.2021

Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd. го претстави Galaxy S21 Ultra, водечки уред за 2021 година кој носи супериорно корисничко искуство што целосно го менува концептот на паметен телефон.

Samsung го претстави Galaxy S21 Ultra: епско искуство со паметни телефони

Иновативност - 15.01.2021

Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd. го претстави Galaxy S21 Ultra, водечки уред за 2021 година кој носи супериорно корисничко искуство што целосно го менува концептот на паметен телефон.Galaxy S21 Ultra е опремен со професионални технологии за ...

Новиот Galaxy S21 Ultra ги обедини легендите на британската уметничка сцена

Фактор - 15.01.2021

Rankin и Stefflon Don им оддаваат почит на музичките sвезди од 80-тите преку необична фотосесија Компанијата Samsung Electronics претстави галерија со дела на легендарниот британски фотограф Rankin , целосно фотографирани со новиот Samsung Galaxy ...

Новиот Galaxy S21 Ultra ги обедини легендите на британската уметничка сцена

Хаштаг - 15.01.2021

Rankin и Stefflon Don им оддаваат почит на музичките sвезди од 80-тите преку необична фотосесија Компанијата Samsung Electronics претстави галерија со дела на легендарниот британски фотограф Rankin , целосно фотографирани со новиот Samsung Galaxy ...

Samsung го претстави Galaxy S21 Ultra: епско искуство со паметни телефони

Телефони.мк - 14.01.2021

Samsung Electronics Co., Ltd. го претстави Galaxy S21 Ultra, водечки уред за 2021 година кој носи супериорно корисничко искуство што целосно го менува концептот на паметен телефон. Galaxy S21 Ultra е опремен со професионални технологии за камера, ...

Официјално Samsung Galaxy S21 – Смартфон кој секојдневието ќе ви го направи епско

Телефони.мк - 14.01.2021

Samsung Mobile и оваа година ја применува философијата на иновации водени од човечките потреби, со идеја да го промени нашето секојдневие користејќи ги новите модели на Samsung Galaxy S21 премиум серијата на смартфони со, како што истакнаа на ...

Ситно броиме: Samsung Galaxy S21 Ultra има поддршка за 120Hz со WQHD+

Телефони.мк - 14.01.2021

Samsung Galaxy S21 серијата веќе не е тајна. Веќе се знае речиси се, сите наши информации за новата серија на Samsung може да ги прегледате на овој линк. Дисплеј од 120Hz со WQHD+ Galaxy S21 Ultra ќе биде со најновиот Exynos 2100, кој веќе ...

Samsung ги претстави трите нови Galaxy S21 телефони

Smartportal - 14.01.2021

Како што се очекуваше, Galaxy S21, S21+ и S21 Ultra се новите најдобри телефони од Samsung за оваа година Samsung денеска официјално ги претстави трите нови уреди од Galaxy S серијата, како што веќе знаевме тоа се Galaxy S21, Galaxy S21+ и Galaxy ...

Samsung ги претстави најновите Galaxy S уреди – S21 и S21+

Бизнис Вести - 14.01.2021

Најновата генерација на Samsung Galaxy S серија им овозможува на корисниците најмодерни камери, иновативни опции за поврзување, во нов дизајн Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd. денес ги претстави Galaxy S21 и Galaxy S21+ паметните телефони, ...

Samsung ја претстави Galaxy S21 серијата: Нови камери и фантастичен дизајн

Точка - 14.01.2021

Samsung Galaxy S21, S21+ i S21 Ultra се новите флегшип уреди на оваа компанија – сите пристигнуваат со нов дизајн, фантастична камера и најнапредниот процесор досега, Exynos 2100. Galaxy S21 има екран од 6,2 инчи, S21+ од 6,7 инчи, додека ...

Нови телефони и уште неколку изненадувања: Што ќе покаже Самсунг денес?

Кумановски м. - 14.01.2021

Корејскиот производител ќе ги претстави најновите уреди од премиум портфолиото на Galaxy S на 14 јануари во 16 часот. Samsung веќе некое време најавува голем настан што ќе се одржи денес во 16 часот.

Сите Galaxy S21, S21+, S21 Ultra спецификации откриени

Телефони.мк - 14.01.2021

Спецификациите на новите Samsung смартфони се објавени од @evleak. Големината на дисплејот, меморијата, и батеријата на Galaxy S21 vs S21+ vs S21 Ultra: 6.2" 1080p vs 6.7" 1080p vs 6.8" 1440p adaptive 120Hz displays with Gorilla Glass Victus ...

Samsung ќе понуди карбонски модул на камерата на Galaxy S21 Ultra

Телефони.мк - 14.01.2021

Samsung Galaxy S21 серијата ќе биде достапна во неколку бои за време на лансирањето: Phantom Violet и Phantom Black. Ќе има уште опции за оние што ќе сакаат да почекаат. Екстра бои ќе има со S21+ и уште три бои со S21 Ultra.

Samsung ќе дава бесплатни подароци за преднарачка

Телефони.мк - 14.01.2021

Претходно пишувавме за спецификациите на новата Galaxy S21 серија. Сега откриваме дека преднарачките почнуваат од денес, 14 јануари. Оние што ќе нарачаат смартфон онлајн, односно во периодот на преднарачки, ќе добијат бесплатни Galaxy Buds Pro ...