TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мајка пријавила дека тетовец упаднал кај неа дома и ја грабнал ќерка и

Фокус - 14.03.2018

39-годишната Ф.С. од Скопје, со привремен престој во Тетово, пријавила во полиција дека 38-годишен тетовец упаднал кај неа дома и ја грабнал ќерка и. Настанот се случил вчера околу 19.45 часот. 38-годишниот Д.К. дошол во домот на Ф.С.

Киднапирање во Тетово

Сител - 14.03.2018

Осумнаесетгодишна девојка од Тетово вчера е киднапирана од страна на 38-годишен тетовец кој ја грабнал од нејзиниот дом, а нејзината мајка физички ја нападнал. Министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека случајот во полиција е пријавен ...

Тетовец истепал скопјанка, па и ја грабнал ќерката

Нетпрес - 14.03.2018

Тетовец истепал скопјанка, па на сила ја зел нејзината ќерка, вчера во Тетово, информираше МВР. Според полицијата, скопјанката Ф.С.(39) со привремен престој во Тетово, околу 19.45 часот се јавила во ПС Тетово.

Киднапирана 18-годишна девојка од дваесет години постар тетовец

А1 On - 14.03.2018

Осумнаесетгодишна девојка од Тетово вчера е киднапирана од страна на 38-годишен тетовец кој ја грабнал од нејзиниот дом, а нејзината мајка физички ја нападнал. Министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека случајот во полиција е пријавен ...

На скопјанка и ја киднапирале ќерката пред нејзини очи

Press24 - 14.03.2018

Во 19 часот и 45 минути во Полициската станица Тетово, 39-годишната Ф.С. од Скопје, со привремен престој во Тетово, пријавила дека истиот ден околу 19 часот кај неа дома дошол 38-годишниот Д.К. од Тетово и насилно ја земал нејзината ќерка.

Тетовец киднапирал 18-годишна девојка

Бриф - 14.03.2018

Осумнаесетгодишна девојка од Тетово вчера е киднапирана од страна на 38-годишен тетовец кој ја грабнал од нејзиниот дом, а нејзината мајка физички ја нападнал. Министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека случајот во полиција е пријавен ...

18-годишна девојка сосила однесена од дома пред мајка и

МКД - 14.03.2018

Вчеравечер во 19.45 часот во полициската станица Тетово, Ф.С. (39) од Скопје, со привремен престој во Тетово, пријавила дека истиот ден од нивниот дом насилно била земена нејзината 18-годишна ќерка.

Киднапирана 18-годишна девојка од дваесет години постар тетовец

Слободен Печат - 14.03.2018

Осумнаесетгодишна девојка од Тетово вчера е киднапирана од страна на 38-годишен тетовец кој ја грабнал од нејзиниот дом, а нејзината мајка физички ја нападнал. Министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека случајот во полиција е пријавен ...

Киднапирање во Тетово: Ја истепал мајката па ја грабнал ќерката

Фактор - 14.03.2018

Осумнаесетгодишна девојка од Тетово вчера е грабната од нејзиниот дома од страна на 38-годишен тетовец кој прво физички ја нападнал нејзината мајка. Случајот го пријавила 39 годишната Ф.С. мајка на 18-годишната Е.С.

Мајка пријавила дека маж упаднал кај неа дома и ја грабнал ќерка и

Либертас - 14.03.2018

39-годишната Ф.С. од Скопје, со привремен престој во Тетово, пријавила во полиција дека 38-годишен тетовец упаднал кај неа дома и ја грабнал ќерка и. Настанот се случил вчера околу 19.45 часот. 38-годишниот Д.К. дошол во домот на Ф.С.

Тетовец насилно извлекол девојка од дома

Макфакс - 14.03.2018

Триесет и девет годишна жена пријавила во полициската станица Тетово, пријавила дека кај неа дома дошол Д.К. (38) од Тетово и насилно ја земал нејзината 18-годишна ќерка Е.С. Таа се обидела да го спречи во намерата, но Д.К.

Киднапирана 18-годишна девојка од дваесет години постар тетовец

Република - 14.03.2018

Осумнаесетгодишна девојка од Тетово вчера е киднапирана од страна на 38-годишен тетовец кој ја грабнал од нејзиниот дом, а нејзината мајка физички ја нападнал. Министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека случајот во полиција е пријавен ...

Тетовец насилно извлекол девојка од дома

Вечер - 14.03.2018

Триесет и девет годишна жена пријавила во полициската станица Тетово, пријавила дека кај неа дома дошол Д.К. (38) од Тетово и насилно ја земал нејзината 18-годишна ќерка Е.С. Таа се обидела да го спречи во намерата, но Д.К.

Киднапирана 18-годишна девојка од дваесет години постар тетовец

еМагазин - 14.03.2018

Осумнаесетгодишна девојка од Тетово вчера е киднапирана од страна на 38-годишен тетовец кој ја грабнал од нејзиниот дом, а нејзината мајка физички ја нападнал. Министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека случајот во полиција е пријавен ...

На скопјанка и ја киднапирале ќерката пред нејзини очи

Скопје инфо - 14.03.2018

Во 19 часот и 45 минути во Полициската станица Тетово, 39-годишната Ф.С. од Скопје, со привремен престој во Тетово, пријавила дека истиот ден околу 19 часот кај неа дома дошол 38-годишниот Д.К. од Тетово и насилно ја земал нејзината ќерка.

Киднапирана 18-годишна девојка од дваесет години постар тетовец

Канал5 - 14.03.2018

Осумнаесетгодишна девојка од Тетово вчера е киднапирана од страна на 38-годишен тетовец кој ја грабнал од нејзиниот дом, а нејзината мајка физички ја нападнал. Министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека случајот во полиција е пријавен ...

Киднапирана 18-годишна девојка од дваесет години постар тетовец...

Н.Македонија - 14.03.2018

Киднапирана 18-годишна девојка од дваесет години постар тетовец Осумнаесетгодишна девојка од Тетово вчера е киднапирана од страна на 38-годишен тетовец кој ја грабнал од нејзиниот дом, а нејзината мајка физички ја нападнал.

Тетовец киднапирал 18-годишна девојка

+инфо - 14.03.2018

Осумнаесетгодишна девојка од Тетово вчера била киднапирана од 38-годишен тетовец кој ја грабнал од нејзиниот дом, а нејзината мајка физички ја нападнал. Министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека случајот во полиција е пријавен од ...

Киднапирана 18-годишна девојка од дваесет години постар тетовец

Стандард - 14.03.2018

Осумнаесетгодишна девојка од Тетово вчера е киднапирана од страна на 38-годишен тетовец кој ја грабнал од нејзиниот дом, а нејзината мајка физички ја нападнал. Министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека случајот во полиција е пријавен ...