TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тие се врвни манипулатори: Избегнувајте ги кавгите со три хороскопски знаци – секогаш победуваат

Вечер Прес - 25.09.2023

Без разлика дали се караме со нашиот брачен другар, најдобар пријател или дете, изгледа дека некои од нас никогаш не ја добиваат расправијата. Понекогаш нашата страст за цел едноставно нè прави премногу емотивни, зафаќајќи ја сета логика и јасност ...

Дневен хороскоп за 24.09.2023: Близнаци – неочекувано, но пријатно изненадување, Девици – повод за прослава

Црнобело - 24.09.2023

Вага – Не верувајте на гласините што ќе ги слушнете и сами проверувајте ги сите факти. На поле љубов ќе треба да донесете важна одлука. Дајте си време за размислување и ќе го направите вистинскиот ...

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес, 24.09.2023 година, во врска со ...

Екран - 24.09.2023

Овен Работа: Претстои одличен ден за Овните да станат и физички да се активираат и да ги наполнат батериите за следниот период. Љубов: На љубовен план ве очекува ден сличен на претходниот, без навестување за некакви пресврти. Здравје: Одлично.

Сезона на Вагите: Најважните карактерни особини на овој хороскопски знак

Слободен Печат - 23.09.2023

Луѓето родени од 23 септември до 23 октомври припаѓаат на хороскопскиот знак Вага. Тие се познати по нивната склоност да постигнуваат рамнотежа и хармонија во животот и нивниот префинет вкус за уметност и естетика.

Луѓето родени под овие хороскопски знаци се посилни отколку што изгледаат

Вечер Прес - 23.09.2023

Животот често ни поставува различни предизвици, од кои некои бараат голема волја и издржливост. Сепак, силната волја и издржливоста не секогаш се манифестираат преку грандиозни гестови или демонстрации на сила.

Три хороскопски знаци кои најмалку веруваат во – хороскопот

Попара - 23.09.2023

Хороскопот е пред се забава, но можеби и може да ни даде некои насоки кои ќе ни помогнат во животот. Секој ќе избере дали ќе верува или не во она што го предвидува или опишува неговиот хороскоп, но некои хороскопски знаци се познати по тоа што ...

Дневен хороскоп за 23.09.2023: Овни - не ризикувајте непотребно, Близнаци - не ги споделувајте вашите тајни

Црнобело - 23.09.2023

Водолија - Заморот станува поизразен, па задолжително одвојте време само за себе. Ако сте сингл, денес не очекувајте да се случи нешто ...

Можеби ви изгледаат кревки и нежни, но ова се ментално најсилните знаци на Зодијакот

Пулс24 - 23.09.2023

Животот често ни поставува различни предизвици, од кои некои бараат голема волја и издржливост. Сепак, силниот карактер и издржливоста не секогаш се манифестираат преку грандиозни гестови или покажување сила.

Денешен хороскоп 24.09.2023 – Еве што не очекува денеска според хороскопот

Lady - 24.09.2023

Овен Работа: Претстои одличен ден за Овните да станат и физички да се активираат и да ги наполнат батериите за следниот период. Љубов: На љубовен план ве очекува ден сличен на претходниот, без навестување за некакви пресврти. Здравје: Одлично.