TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Избодено момче во дворот на училиштето во Шутка

Сител - 15.04.2019

Синоќа во 22.55 часот било пријавено дека К.М.(19) од Скопје во дворот на ОУ„26-ти Јули“ во населба Шуто Оризари-Скопје бил физички нападнат од две лица, кои му нанеле и убодна рана со остар предмет.

Крвава пресметка во школски двор во Шутка

Press24 - 15.04.2019

Во 22.55 часот било пријавено дека 19-годишниот К.М. од Скопје во дворот на Основното училиште „26-ти Јули“ во населба .Шуто Оризари-Скопје бил физички нападнат од две лица, кои му нанеле и убодна рана со остар предмет.

Маж избоден во Шуто Оризари

Макфакс - 15.04.2019

Деветнаесетгодишно момче било физички нападнато во дворот на Основното училиште „26-ти Јули“ во населба .Шуто Оризари-Скопје. Нападот го извршиле две лица, кои му нанеле и убодна рана со остар предмет.

Насилници со нож повредиле момче во Шуто Оризари

24Инфо - 15.04.2019

Двајца насилници со нож проболе 19-годишник и тешко го повредиле вчера во населбата Шуто Оризари. Според полицијата, вчера во 22.55 часот било пријавено дека К.М.(19) од Скопје во дворот на ОУ „26-ти Јули“ во населба .Шуто Оризари бил нападнат од ...

Маж избоден во Шуто Оризари

Centar - 15.04.2019

Деветнаесетгодишно момче било физички нападнато во дворот на основното училиште „26 Јули“ во населба Шуто Оризари, Скопје. Нападот го извршиле две лица кои му нанеле и убодна рана со остар предмет.

Избодено момче во дворот на училиштето во Шутка

Курир - 15.04.2019

На 14.04.2019 година во 22.55 часот било пријавено дека К.М.(19) од Скопје во дворот на ОУ„26-ти Јули“ во населба Шуто Оризари-Скопје бил физички нападнат од две лица, кои му нанеле и убодна рана со остар предмет.

Момче прободено вчера во двор на основно училиште

Република - 15.04.2019

Синоќа околу 23 часот, било пријавено дека К.М. (19) од Скопје во дворот на ОУ „26-ти Јули“ во населба Шуто Оризари – Скопје, бил физички нападнат од две лица, кои му нанеле и убодна рана со остар предмет.

Добил убодна рана во дворот на основно училиште во Што оризари

еМагазин - 15.04.2019

На 14.04.2019 година во 22.55 часот било пријавено дека К.М.(19) од Скопје во дворот на ОУ„26-ти Јули“ во населба .Шуто Оризари-Скопје бил физички нападнат од две лица, кои му нанеле и убодна рана со остар предмет, информира МВР.

Избодено момче во дворот на училиште

МКД - 15.04.2019

Вчера во 22.55 часот било пријавено дека К.М.(19) од Скопје во дворот на ОУ„26-ти Јули" во населба Шуто Оризари-Скопје бил физички нападнат од две лица, кои му нанеле и убодна рана со остар предмет.

Деветнаесет годишно момче избодено со нож во дворот на училиштето во Шутка

MakPress - 16.04.2019

Синоќа во 22.55 часот било пријавено дека К.М.(19) од Скопје во дворот на ОУ„26-ти Јули“ во населба Шуто Оризари-Скопје бил физички нападнат од две лица, кои му нанеле и убодна рана со остар предмет.

Со нож прободен К.М.(19) од Скопје во дворот на ОУ„26-ти Јули“

Опсервер - 16.04.2019

На 14.04.2019 година во 22.55 часот било пријавено дека К.М.(19) од Скопје во дворот на ОУ„26-ти Јули“ во населба .Шуто Оризари-Скопје бил физички нападнат од две лица, кои му нанеле и убодна рана со остар предмет.