TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Том Круз посака да ја види ќеркичката Сури (ФОТО)

Слободен Печат - 03.12.2019

Од ќерката го одалечи сиентолошката црква бидејќи таа им преставувала потенцијален извор на проблеми... Актерот Том Круз (57) со години нема никаков контакт со својата ќеркичка Сури (13) , која ја доби во брак со актерката Кејти Холмс (40) .

Том Круз сака да ја види својата ќерка Сури после пет години

+инфо - 03.12.2019

Денес девојчето има полни 13 години и е порасната во вистинска ...

На едно од ретките појавувања Том Круз шокира со изгледот

Макфакс - 03.12.2019

Со целосно измазнето лице, што не е карактеристично за 57-годишни луѓе кои стареат природно, Том Круз се појави на годинашните Британски модни награди. На церемонијата на доделување на наградите што се одржа во Ројал Алберт хол во Лондон, Круз ја ...

Том Круз сака да ја види својата ќерка Сури

Канал5 - 03.12.2019

Актерот Том Круз (57) со години нема никаков контакт со својата ќерка Сури (13), која ја доби во бракот со актерката Кери Холмс (40). Од девојчето го оддалечила скиентолошката црква затоа што таа им претставувала потенцијален извор на проблеми.

Бившата на Том Круз…: Кејти Холмс провокативна на насловната на “Вог”

Вечер Прес - 02.12.2019

Поранешната сопруга на Том Круз, холивудската актерка Кејти Холмс во провокативно издание позираше за новиот австралиски број на магазинот “Вог“. Со секој свој стајлинг Кејти Холмс го привлекува вниманието на јавноста и добива комплименти, а истата ...

Том Круз се разбуди: Пет години си ја немаше видено ќерката, а сега му текна дека е татко

Курир - 03.12.2019

Актерот Том Круз (57) со години нема никаков контакт со својата ќеркичка Сури (13), која ја доби во брак со актерката Кејти Холмс (40). Од девојчето го одалечи сиентолошката црква бидејќи наводно таа претставувала потенцијален извор на проблеми.

Том Круз по пет години изрази желба да ја види ќерката – Сури порасна, а тој не знае како изгледа

Убавина и Здравје - 03.12.2019

Актерот Том Круз (57) со години нема никаков контакт со својата ќеркичка Сури (13), која ја доби во брак со актерката Кејти Холмс (40). Од девојчето го оддалечи сиентолошката црква бидејќи наводно таа претставувала потенцијален извор на проблеми.