TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Четиригодишно момче во Германија прегазено од валјак, починало на лице место

А1 On - 16.08.2022

Четиригодишно момче возејќи велосипед било удрено од машина за потиснување асвалт во близина на градилиште во Долна Саксонија, Германија. Момчето починало, пренесува списанието Феникс. Како што соопшти полицијата, момчето во понеделникот било со ...

Четиригодишно момче прегазено од валјак во Германија, починало на лице место

Макфакс - 16.08.2022

Четиригодишно момче возејќи велосипед било удрено од машина за потиснување асвалт во близина на градилиште во Долна Саксонија, Германија. Момчето починало, пренесува списанието Феникс. Како што соопшти полицијата, момчето во понеделникот било со ...

Четиригодишно момче прегазено од валјак во Германија

А1 On - 16.08.2022

Почина чтиригодишно момче кое возејќи велосипед било удрено од машина за потиснување асвалт во близина на градилиште во Долна Саксонија, Германија. Како што соопшти полицијата, момчето во понеделникот било со својот татко и седумгодишниот брат.

Четиригодишно момче прегазено од валјак пред очи на татко му во Германија

Press24 - 16.08.2022

Четиригодишно момче возејќи велосипед било удрено од машина за потиснување асвалт во близина на градилиште во Долна Саксонија, Германија. Момчето починало, пренесува списанието Феникс. Како што соопшти полицијата, момчето во понеделникот било со ...

Трагедија во Германија: Валјак прегази четиригодишно дете, додека било со татко му

Канал5 - 16.08.2022

Четиригодишно дете на велосипед било удрено од патен валјак во близина на градилиште во Селе, Долна Саксонија. Момчето починало, пренесува списанието Феникс. Како што соопшти полицијата, момчето вчера било со својот татко и седумгодишниот брат.