TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Почина мајката на Небојша Глоговац од тага по него (ФОТО)

Слободен Печат - 11.11.2019

Познатиот актер почина минатата година по борбата со тешката болест... Милена Глоговац , мајката на актерот Небојша Глоговац почина пред точно четири дена, поточно во петокот на свои 74 години.

Се разболе од тага за починатиот син: Почина и мајката на Небојша Глоговац

Курир - 11.11.2019

Милена Глоговац, мајката на починатиот српски актер Небојша Глоговац, починала во петокот на 74 години. Според објавата на семејството погребот ќе биде одржан денес во 14 часот. За потсетување, Небојша Глоговац почина на Институтот за онкологија и ...

Почина Милена, мајката на Небојша Глоговац

Сител - 11.11.2019

Милена Глоговац, мајката на починатиот српски актер Небојша Глоговац, починала во петокот на 74 години. Според објавата на семејството погребот ќе биде одржан денес во 14 часот. За потсетување, Небојша Глоговац почина на Институтот за онкологија и ...

Почина Милена, мајката на Небојша Глоговац

4NEWS - 11.11.2019

Милена Глоговац, мајката на починатиот српски актер Небојша Глоговац, починала во петокот на 74 години. Според објавата на семејството погребот ќе биде одржан денес во 14 часот. За потсетување, Небојша Глоговац почина на Институтот за онкологија и ...

Се разболе од тага за починатиот син: Почина и мајката на актерот Небојша Глоговац

Убавина и Здравје - 11.11.2019

Милена Глоговац, мајката на починатиот српски актер Небојша Глоговац , починала во петокот на 74 години. Според објавата на семејството погребот бил одржан денес во 14 часот. За потсетување, Небојша Глоговац почина на Институтот за онкологија и ...