TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен Печат - 27.09.2020

Иако сите сестри изгледаат сосема поинаку од денес, очигледно е дека само Ким изгледа добро на оваа ретро фотографија, па токму затоа и ја објавила. Ким Кардашијан често сака да се присетува на моментите од минатото кои потоа ги објавува на својот ...

(Фото) Сестрите Кардашијан пред естетските операции

Репортер - 27.09.2020

Најпознатата американска старлета Ким Кардашијан, објави на „Инстаграм“ фотографија со нејзините сестри, направена пред да направат операции. На фотографијата се Ким, Клои, Кендал и Кајли.

(ФОТО) НЕПРЕПОЗНАТЛИВИ: Сестрите Кардашијан пред естетските операции

Хаштаг - 27.09.2020

Скоро секој ден се тема број еден во светските медиуми, пред десетина дена сестрите Кардашијан објавија дека наскоро ќе заврши нивното реално шоу, вчера топ тема во медиумите беше мажот на Ким, Кајне Вест, за денес старлетата да објави ретро ...

Со ретро слика Ким Кардашијан ги разоткри сестрите пред естетските операции (фото)

Хитпортал - 27.09.2020

Откако Ким кардашијан на својот Инстаграм профил објави ретро фотографија, коментарите не стивнуваат. На фотографијата е таа со своите сестри Клои, Кендал и Кајли, но како што може да се забележи освен таа другите сестри не наликуваат апсолутно на ...

(ФОТО) Некогаш изгледаше природно и невино – Ким Кардашијан пред пластичните операции!

iPortal - 26.09.2020

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан Вест објави на Инстаграм стара фотографија на која позира со своите сестри Клои, Кендал и Кајли. Таа истакна дека се бабиња, алудирајќи на тоа дека фотографијата настанала одамна, уште кога Кендал и Кајли биле ...

Ким објави стара фотографија со сестрите, фановите не можат да ги препознаат

Канал5 - 26.09.2020

Постојано се зборува за пластичните операции на славните сестри. Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан Вест објави на Инстаграм стара фотографија на која позира со своите сестри Клои, Кендал и Кајли.

ЧОВЕК ДА НЕ ПОВЕРУВА! Како изгледаа сестрите Кардашијан (ФОТО)

Локално - 26.09.2020

Ким Кардашијан ги изненади обожавателите на Инстаграм објавувајќи стара фотографија со нејзините сестри. Оваа објава веднаш предизвика многу коментари, бидејќи сестрите Кардашијан (освен понекогаш Ким) ретко ги објавуваат своите фотографии од ...