TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џенифер Лопез и Бен Афлек се подготвуваат за венчавка: Тајно ќе застанат пред олтарот и веќе сè е испланирано

Женски магазин - 06.08.2021

Странските медиуми веќе кренаа голема бука дека Џенифер Лопез и Бен Афлек ја планираат нивната венчавка во Мајами, а наводно веќе знаат и кој с è ќе присуствува на свадбата. Се оди до таму што, тврдат дека латино дивата Џеј Ло, веќе ги избрала ...

Сè е подготвено за венчавка: Џеј Ло и Бен Афлек тајно застануваат пред олтар?!

Вечер Прес - 05.08.2021

Сè е подготвено за венчавката на музичката дива Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек, или така тврди „Woman’s Day“. Во најновото издание, списанието наведува дека парот наскоро планира венчавка во Мајами.

Бен Афлек и поклонил на Џенифер ѓердан со посебно значење

Канал5 - 05.08.2021

Познатиот актер Бен Афлек одлучил да ја изненади Џенифер Лопез со романтичен гест за нејзиниот 52. роденден. Актерот на латино дивата и поклонил посебен ѓердан во чија изработка учествувал и самиот.

Џенифер Анистон заблескала на новата насловна страница: Открила на која ѕвезда најмногу ѝ се воодушевува!

Убавина и Здравје - 05.08.2021

Актерката Џенифер Анистон позира на црвениот тепих долги децении, но сепак смета дека не го прави тоа толку добро како нејзината колешка Џенифер Лопез Џенифер Анистон дала интервју за магазинот „Инстајл“ и во таа пригода разговарала за појавувањата ...

Шарлиз Терон во бикини ужива на јахта: Пилатесот го промени моето тело

Кајгана - 05.08.2021

Славната актерка Шарлиз Терон ужива на одмор во Грција, а папараците искористија прилика да ја фотографираат во друштво на пријателите и најблиските роднини. Оскаровката во црно бикини гордо ја покажа фигурата за која и претходно има кажано дека ...

Изгубив неколку пријатели со причина – Џенифер Анистон не се дружи со антиваксери

ММС - 05.08.2021

Ѕвездата од серијата „Пријатели“ престана да се дружи со неколку луѓе со кои се гледала секоја недела, бидејќи не се вакцинирани или не сакале да откријат дали се вакцинирале. Таа верува дека наша морална и професионална обврска е да ги информираме ...

Музички времеплов: И Џенифер Анистон знае да се фати за микрофонот - како звучи кога пее актерката?

Хаштаг - 05.08.2021

Познатата холивудска актерка и поранешна сопруга на Бред Пит, Џенифер Анистон, од вчера е главна тема во светските медиуми, по признанието дека не сака да се дружи со пријателите кои не се вакцинирани.

КАКОВ ДИЈАМАНТ! Од вредноста на прстенот со кој Афлек ја запроси Џеј Ло боли главата!

Попара - 05.08.2021

Медиумите веќе со недели пишуваат за помирувањето на Џенифер Лопез и Бен Афлек, и сите се надеваат дека актерот наскоро ќе ја запроси латино дивата. По прославата на роденденот и романтичниот одмор, вљубениот пар се врати во Америка.

КАКОВ ДИЈАМАНТ! Од вредноста на прстенот со кој Афлек ја запроси Џеј Ло боли главата!

Курир - 05.08.2021

Медиумите веќе со недели пишуваат за помирувањето на Џенифер Лопез и Бен Афлек, и сите се надеваат дека актерот наскоро ќе ја запроси латино дивата. По прославата на роденденот и романтичниот одмор, вљубениот пар се врати во Америка.

Каков дијамант! Од вредноста на прстенот со кој Афлек ја запроси Џеј Ло боли главата! (ФОТО)

+инфо - 05.08.2021

Медиумите веќе со недели пишуваат за смирувањето на Џенифер Лопез и Бен Афлек, а сите се надеваат дека актерот наскоро ќе ја запроси латино дивата. По прославата на нејзиниот 52-ри роденден и романтичниот одмор, вљубениот пар се врати во Америка.

Џенифер Анистон не се дружи со луѓето кои не се вакцинирани: „Со причина се ослободив од некои пријатели“

Вистина.мк - 05.08.2021

Џенифер Анистон во ново интервју за „InStyle “, признава дека ги прекинала односите со неколку луѓе од нејзиното опкружување поради нивниот став околу Ковид 19 и вакцините. – Само што изгубив неколку луѓе во мојата неделна рутина, кои одбиле или не ...

Поради вакцините: Џенифер Анистон се оддалечила со неколку пријатели

4NEWS - 05.08.2021

Познатата актерка Џенифер Анистон во интервју за „Инстајл“, призна дека ги прекинала односите со неколку луѓе од нејзиното опкружување. Прекинувањето било поради нивниот став околу вакцините.

МИЛИОНСКА ВРЕДНОСТ: Колку чини прстенот со кој Афлек ја запроси Џеј Ло? (ФОТО)

Локално - 05.08.2021

Медиумите веќе со недели пишуваат за смирувањето на Џенифер Лопез и Бен Афлек, а сите се надеваат дека актерот наскоро ќе ја запроси латино дивата. По прославата на нејзиниот 52-ри роденден и романтичниот одмор, вљубениот пар се врати во Америка.

Поранешниот вереник на Џенифер Лопез има нова девојка: Алекс Родригез во љубов со русокоса убавица (ФОТО)

Женски магазин - 05.08.2021

Џенифер Лопез му се врати на поранешното момче, но и Алекс Родригез не остана сам. Поранешниот вереник на Џеј Ло, Алекс беше фотографиран на Ибица каде се забавуваше со русокоса убавица за која се тврди дека е неговата нова девојка, а с танува збор ...

„Ако не сте вакцинирани, не можете да се дружите со Џенифер Анистон“

Локално - 04.08.2021

Актерката Џенифер Анистон неодамна призна дека престанала да се дружи со неколку луѓе што ги гледала секоја недела, поради нивниот став кон вакцинацијата против коронавирус. „Се уште има голема група луѓе кои се антиваксери или едноставно не ги ...

Џенифер Анистон не се дружи со луѓето кои не сакаат да се вакцинираат: Се ослободив од нив

Канал5 - 04.08.2021

Актерката Џенифер Анистон неодамна призна дека престанала да се дружи со неколку луѓе што ги гледала секоја недела поради нивниот став кон вакцинацијата против Ковид. "Сеуште има голема група луѓе кои се против вакцината или едноставно не ги слушаат ...