TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Том Круз „го блокираше“ центарот на Лондон

Популарно - 13.01.2018

Дел од центарот на Лондон денеска беше блокиран, што предизвика застој во сообраќајот, поради снимањето на новото продолжение од филмскиот серијал „Невозможна мисија“, каде главната улога ја толкува холивудскиот актер Том Круз.

Том Круз предизвика застој во сообраќајот во Лондон

Макфакс - 13.01.2018

Снимање филм со Том Круз предизвика застој во сообраќајот во центарот на Лондон. За најновото продолжение на „Невозможна мисија“ се снимала сцена како Том Круз трча по покривот на железничкиот мост поради што бил запрен сообраќајот на мостот ...

Анкета на сајтот “Ранкер”: Том Хенкс е најдобриот актер на сите времиња

Локално - 13.01.2018

Ако некој некогаш се сомневаше, дојде официјална потврда – Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња, според анкетата на сајт “Ранкер”, во која за него гласалеоа 1,1 милиои луѓе. Том Хенкс, кој се прослави со филмовите како „Форест Гамп„, ...

Анкета: Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња

А1 On - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња, покажа анкетата на сајтот Ранкер, за кого гласале 1,1 милион луѓе. Хенкс, кој се прослави со филмовите „Форест Гамп“, „Спасувањето на војникот Рајан“, „Филаделфија“ и други, го доби ова признание и се ...

Том Хенкс прогласен за најдобар актер на сите времиња

Кајгана - 12.01.2018

Ако сметате дека Том Хенкс е најдобриот актер во историјата, сега имате и потврда за тоа. Ѕвездата во филмовите „Forest Gamp“, „Big“, „Turner & Hooch“, „A League of Their Own“ и други, освои најголем број на гласови во анкета на познатата дигитална ...

Еден милион луѓе одлучиле: Ова е најдобриот глумец на сите времиња!

Екран - 12.01.2018

Ако досега сте се сомневале, сега има и службена потврда – Том Хенкс е најдобар глумец на сите времиња. Глумецот во чија биографија се филмовите како Форест Гамп, Спасување на војникот Рајан,1,1 милион луѓе во анкета на Ranker Poll го прогласиле за ...

(ВИДЕО) Том Круз направи хаос низ Лондон: Трчаше преку железничкиот мост над Темза

Локално - 13.01.2018

Лондон денеска беше блокиран, што предизвика застој во сообраќајот, поради снимањето на новото продолжение од филмскиот серијал „Невозможна мисија“, каде главната улога ја толкува холивудскиот актер Том Круз.

Том Круз предизвика застој во сообраќајот во Лондон

Вечер - 13.01.2018

Снимање филм со Том Круз предизвика застој во сообраќајот во центарот на Лондон. За најновото продолжение на „Невозможна мисија“ се снимала сцена како Том Круз трча по покривот на железничкиот мост поради што бил запрен сообраќајот на мостот ...

Анкета: Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња

еМагазин - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња, покажа анкетата на сајтот Ранкер, за кого гласале 1,1 милион луѓе. Хенкс, кој се прослави со филмовите „Форест Гамп“, „Спасувањето на војникот Рајан“, „Филаделфија“ и други, го доби ова признание и се ...

Том Хенкс е најдобриот актер во историјата

Репортер - 12.01.2018

Том Хенкс е најдобриот актер во историјата. Ѕвездата во филмовите „Forest Gamp“, „Big“, „Turner & Hooch“, „A League of Their Own“ и други, освои најголем број на гласови во анкета на познатата дигитална медиумска куќа Ranker од Лос Анџелес.

Том Круз „го блокираше“ центарот на Лондон

Сител - 13.01.2018

Дел од центарот на Лондон денеска беше блокиран, што предизвика застој во сообраќајот, поради снимањето на новото продолжение од филмскиот серијал „Невозможна мисија“, каде главната улога ја толкува холивудскиот актер Том Круз.

Том Круз „го блокираше“ центарот на Лондон

А1 On - 13.01.2018

Снимање филм со Том Круз предизвика застој во сообраќајот во центарот на Лондон. За најновото продолжение на „Невозможна мисија“ се снимала сцена како Том Круз трча по покривот на железничкиот мост поради што бил запрен сообраќајот на мостот ...

АНКЕТА: Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња

Популарно - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња, покажа анкетата на сајтот Ранкер, за кого гласале 1,1 милион луѓе. Хенкс, кој се прослави со филмовите „Форест Гамп“, „Спасувањето на војникот Рајан“, „Филаделфија“ и други, го доби ова признание и се ...

Том Хенкс, најдобриот актер на сите времиња

Курир - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобриот актер во историјата. Ѕвездата во филмовите „Forest Gamp“, „Big“, „Turner & Hooch“, „A League of Their Own“ и други, освои најголем број гласови во анкета на познатата дигитална медиумска куќа „Ранкер“ од Лос Анџелес.

Том Круз „го блокираше“ центарот на Лондон...

Н.Македонија - 14.01.2018

Том Круз „го блокираше“ центарот на Лондон Дел од центарот на Лондон беше блокиран вчера, што предизвика застој во сообраќајот, поради снимањето на новото продолжение од филмскиот серијал „Невозможна мисија“, каде главната улога ја толкува ...

Том Круз го блокираше центарот на Лондон

+инфо - 13.01.2018

За најновото продолжение на „Невозможна мисија“ се снимала сцена како Круз трча по покривот на железничкиот мост поради што бил запрен сообраќајот. Снимање филм со Том Круз предизвика застој во сообраќајот во центарот на Лондон.

Анкетите покажаа: Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња

Exclusive.mk - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња, покажа анкетата на сајтот Ранкер, за кого гласале 1,1 милион луѓе. Хенкс, кој се прослави со филмовите „Форест Гамп“, „Спасувањето на војникот Рајан“, „Филаделфија“ и други, го доби ова признание и се ...

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња...

Н.Македонија - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња, покажа анкетата на сајтот Ранкер, за кого гласале 1,1 милион луѓе. Хенкс, кој се прослави со филмовите „Форест Гамп“, „Спасувањето на војникот Рајан“, ...

Анкета: Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња

Алсат-М - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња, покажа анкетата на сајтот Ранкер, за кого гласале 1,1 милион луѓе. Хенкс, кој се прослави со филмовите „Форест Гамп“, „Спасувањето на војникот Рајан“, „Филаделфија“ и други, го доби ова признание и се ...

Том Хенкс - најдобар актер на сите времиња

+инфо - 13.01.2018

Следуваат Џејмс Стјуарт, Кетрин Хепберн, Роберт Де Ниро, Џек Николсон, а последните тројца се Морган Фриман, Ентони Хопкинс и Дастин Хофман. Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња, покажа анкетата на сајтот Ранкер.

Том Хенкс – најдобар актер на сите времиња

Нова ТВ - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобриот актер во историјата. Ѕвездата во филмовите „Forest Gamp“, „Big“, „Turner & Hooch“, „A League of Their Own“ и други, освои најголем број гласови во анкета на познатата дигитална медиумска куќа „Ранкер“ од Лос Анџелес.

Милион луѓе одлучија кој е најдобриот актер на сите времиња

Република - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобриот актер во историјата. Ѕвездата во филмовите „Forest Gamp“, „Big“, „Turner & Hooch“, „A League of Their Own“ и други, освои најголем број гласови во анкета на познатата дигитална медиумска куќа „Ранкер“ од Лос Анџелес.

Тој е избран за најдобар актер на сите времиња

Press24 - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобриот актер во историјата. Ѕвездата во филмовите „Forest Gamp“, „Big“, „Turner & Hooch“, „A League of Their Own“ и други, освои најголем број гласови во анкета на познатата дигитална медиумска куќа „Ранкер“ од Лос Анџелес.

Том Хенкс – најдобар актер на сите времиња

ТВ21 - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња, покажа анкетата на сајтот Ранкер. За него гласале 1,1 милион луѓе. Хенкс, кој се прослави со филмовите „Форест Гамп“, „Спасувањето на војникот Рајан“, „Филаделфија“ и други, го доби ова признание и се ...

Том Хенкс, најдобар актер на сите времиња

Нетпрес - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобриот актер во историјата. Ѕвездата во филмовите „Forest Gamp“, „Big“, „Turner & Hooch“, „A League of Their Own“ и други, освои најголем број гласови во анкета на познатата дигитална медиумска куќа „Ранкер“ од Лос Анџелес.

Најдобриот актер на сите времиња

Факултети - 14.01.2018

Ѕвездата на филмот „Форест Гамп“, Том Хенкс, го освои најголемиот број гласови во анкетата на познатата дигитална медиумска куќа „Ранкер“ од Лос Анџелес. фото извор: Variety За Хенкс гласале 1,1 милион корисници.

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња

24 Вести - 13.01.2018

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња, покажа анкетата на сајтот Ранкер, за кого гласале 1,1 милион луѓе. Хенкс, кој се прослави со филмовите „Форест Гамп“, „Спасувањето на војникот Рајан“, „Филаделфија“ и други, го доби ова признание и се ...

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња

Макфакс - 13.01.2018

Според анкетата на сајтот Ранкер, Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња. За него гласале 1,1 милион луѓе. Хенкс, кој се прослави со филмовите „Форест Гамп“, „Спасувањето на војникот Рајан“, „Филаделфија“ и други, го доби ова признание и се ...

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња

Вечер - 13.01.2018

Според анкетата на сајтот Ранкер, Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња. За него гласале 1,1 милион луѓе. Хенкс, кој се прослави со филмовите „Форест Гамп“, „Спасувањето на војникот Рајан“, „Филаделфија“ и други, го доби ова признание и се ...

Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња

Sky - 13.01.2018

Според анкетата на сајтот Ранкер, Том Хенкс е најдобар актер на сите времиња. За него гласале 1,1 милион луѓе. Хенкс, кој се прослави со филмовите „Форест Гамп“, „Спасувањето на војникот Рајан“, „Филаделфија“ и други, го доби ова признание и се ...