TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Известуваше во живо, а тој се обиде да и влета во кадар- нејзината брза реакција ги насмеа сите

Press24 - 12.07.2019

Снимка од новинарката Дарла Мјлс од Њујорк, стана хит на интернет. Имено додека известуваше во живо, постар маж и влета во кадар а таа со еден потег го спречи. Иако се чинеше дека гледа во камерата таа со рака успеа да го спречи човекот да помне ...

Новинарка со елегантен потег спречила маж да ѝ влезе во кадар, нејзината реакција веднаш станала хит

Точка - 12.07.2019

Снимката од една новинарка станала хит на социјалните мрежи откако таа со елегантен потег спречила постар маж да ѝ влезе во кадар додека известувала за несреќа. Дарла Мајлс од њујоршката телевизија “ABC7” само ја работела својата работа – таа ...

Не ми влегувај во кадарот

Кајгана - 12.07.2019

Новинарка во САД со елегантен потег спречи постар маж да влезе во кадар додека известуваше во живо за несреќа и со тоа стана хит. Снимката од новинарката за брзо време стана хит на социјалните мрежи.

(ВИДЕО) Новинарка со елегантен потег отстранила натрапник од преносот: Нејзината реакција станала апсолутен хит на ...

Екран - 12.07.2019

“Ваквите рефлекси доаѓаат по 10-годишно известување за злосторства во Њујорк”, се пошегувала самата новинарка. Снимката од една новинарка станала хит на социјалните мрежи откако таа со елегантен потег спречила постар маж да ѝ влезе во кадар додека ...