TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Овие 3 хороскопски знаци имаат непогрешлива интуиција: Ги читаат сите околу себе како отворена книга

Убавина и Здравје - 25.11.2021

Не е лесно да ги измамите Овие три хороскопски знаци имаат најразвиена интуиција од сите останати. Можат да го прочитаат секој соговорник за 3 секунди. Ништо не пропуштаат, а ако се обидете да ги измамите, ќе направите голема грешка.

ОВИЕ 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ИМААТ НЕПОГРЕШЛИВА ИНТУИЦИЈА: Ги читаат сите околу себе како отворена книга!

Попара - 25.11.2021

Овие три хороскопски знаци имаат поразвиена интуиција од сите други. Тие се способни да го прочитаат секој соговорник за 3 секунди, ништо не пропуштаат, а ако се обидете да го измамите сте направиле голема грешка.

ХОРОСКОП ЗА 25-ТИ НОЕМВРИ: Водолиите треба да се дистанцираат, а Шкорпиите очекуваат важна вест

Попара - 25.11.2021

Овен Хороскопот за денес предвидува поволен ден за истражување и учење. Сигурно е и дека ќе добиете понуда за зачленување во хуманитарна организација каде целосно би се изразиле, бидејќи вашата комуникација и убедливост се вредни за таа работа.

Ако сте вљубени во Јарец, прочитајте неколку вистини што треба да ги знаете за нив

Lady - 25.11.2021

Ако сте заљубени или пак се забавувате со личност која е Јарец во хороскоп, сигурно знаете дека си имате работа со многу специфичен хороскопски знак со кој тешко е да се излезе на крај. Заради тоа, ви откриваме неколку највпечатливи карактеристики и ...

Сатурн на квадрат: Овие хороскопски знаци треба да ги завршат врските

Слободен Печат - 24.11.2021

Постои личност во вашиот живот која е како дел од вас и животот без оваа личност во него би бил туѓа приказна. Но Сатурн во квадрат на Уран ќе ви покаже нова гледна точка со којa ќе сфатите дека таа посебна личност не само што не е позитивен дел од ...

Никој не може да им одолее: 3 најхаризматични знаци во хороскопот кои зрачат каде и да се појават

Точка - 24.11.2021

Иако секој хороскопски знак си има своја аура, постојат одредени знаци кои имаат способности да ги маѓепсаат луѓето со својот шарм и карактер. Лав Кралот на џунглата ја носи оваа титула поради тоа што секогаш остава голем впечаток на сите, од ...

2022 година ќе биде најбаксузна за овие 3 хороскопски знаци: Ќе ги следи малер на секој чекор!

Убавина и Здравје - 24.11.2021

Ако може да им се верува на астролозите, на овие знаци црно им се пишува Познатиот руски астролог Павел Глоба ги изнел своите предвидувања за 2022 година. Според него, овие знаци ќе наидат на бројни препреки.

Како да се помирите со нив: Бикот не прифаќа компромиси, Скорпиите најмногу се склони кон одмазда…

Екран - 24.11.2021

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Скорпиите се најголемите одмаздници меѓу знаците. Ако веднаш не побарате помирување и прошка, ќе ве стават на „црната ...

Што ве очекува денес според хороскопот? Овните се чувствуваат одлично, шкорпиите ќе чујат добри вести …

Lady - 24.11.2021

Овен Денес се чувствувате одлично. Договорете се со вашиот партнер како да потрошите време, за да ви биде поинтересно. Не ги одложувајте обврските што ги имате, но бидете ...

Овие 3 хороскопски знаци се најголеми егоисти – Едноставно мислат дека се подобри од другите!

Попара - 23.11.2021

Сите знаеме барем една личност за која мислиме дека е голем егоист. Честопати таквите луѓе имаат тенденција да мислат дека тие или нивниот успех сè над се останато. Според астролозите, егоизмот може да се поврзе и со самиот хороскопски знак на ...

Три хороскопски знаци се најголеми егоисти – Едноставно мислат дека се подобри од другите!

Скопје24 - 24.11.2021

Сите знаеме барем една личност за која мислиме дека е голем егоист. Честопати таквите луѓе имаат тенденција да мислат дека тие или нивниот успех сè над се останато. Според астролозите, егоизмот може да се поврзе и со самиот хороскопски знак на ...

Што носи крајот на 2021 година за хороскопските знаци?

Скопје24 - 23.11.2021

Уште малку и ќе ја испратиме 2021 година, ќе ѝ се заблагодариме за сите убави работи и за лекциите кои ни ги донесе и со раширени раце ќе ги дочекаме промените и магијата која ќе ја донесе 2022 година.

Кои хороскопски знаци се најегоцентрични?

Кафе пауза - 23.11.2021

Според астрологијата, некои хороскопски знаци се посебични од другите. Се разбира, не може да се измери колку една личност може да биде себична или егоцентрична, но астрологијата може да укаже кои знаци имаат природна тенденција да се однесуваат ...

Овие два хороскопски знаци се родени еден за друг

Скопје24 - 23.11.2021

Некои од луѓето својата сродна душа ја бараат целиот свој живот, а на некои среќата им се насмевнува многу брзо. Кога луѓето со хороскопски знак Бик и Шкорпија ќе се запознаат, меѓу нив се создава инстантна хемија.