TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Државјанин на Косово пронајден мртов на булеварот „Борис Трајковски“

Макфакс - 22.11.2020

Педесет и седумгодишен државјанин на Косово е пронајден во бессознание доцна синоќа на булеварот „Борис Трајковски“ во Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на ...

Во Скопје пронајден мртов 57-годишник од Косово

Сител - 22.11.2020

На 21.11.2020 во СВР Скопје е пријавено дека околу 22.40 часот на бул.„Борис Трајковски“ во Скопје, во бессознание е пронајден Ф.К.(57) од Косово. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот ...

Трагедија во Штип: Мајка ја пронашла мртва својата ќерка

ТВ21 - 21.11.2020

На 20.11.2020 во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

КОЈА Е ПРИЧИНАТА ЗА СМРТТА НА 22 ГОДИШНАТА ДЕВОЈКА ОД ШТИП - ќе ги даде ли обдукцијата одговорите

Фактор - 21.11.2020

По наредба на јавен обвинител ќе се даде на обдукција телото на 22 годишна девојка од Штип, која била пронајдена од нејзината мајка во бессознаие. Мајката викнала Брза помош, чии лекар само констатирал смрт.

Мајка си ја пронашла својата ќерка мртва во нивниот дом

Сител - 21.11.2020

На 20.11.2020 во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

Штипјанка станала од спиење и ја пронашла почината 22- годишната ќерка

24Инфо - 21.11.2020

На 20.11.2020 во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на улица „Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

Девојка од Штип најдена мртва во нејзиниот дом

Кајгана - 21.11.2020

На 20.11.2020 во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 7:00 часот, во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

Штипјанка станала од спиење и ја пронашла почината 22- годишната ќерка

iPortal - 21.11.2020

На 20.11.2020 во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на улица „Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

Трагедија во Штип: Мајка ја пронашла мртва својата ќерка

4NEWS - 21.11.2020

На 20.11.2020 во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Мајка ја пронашла својата ќерка (22) почината!

Курир - 21.11.2020

На 20.11.2020 во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

Млада девојка од Штип пронајдена мртва во нејзиниот дом

Опсервер - 21.11.2020

Девојка на 22-годишна возраст вчера била пронајдена почината во нејзиниот дом на улицата „Булевар ЈНА“ во Штип. Девојката била во бессознание кога ја пронашла нејзината мајка, по што од страна на Итната медицинска помош била констатирана смрт.

Млада девојка од Штип пронајдена мртва во нејзиниот дом

Вечер - 21.11.2020

Девојка на 22-годишна возраст вчера била пронајдена почината во нејзиниот дом на улицата „Булевар ЈНА“ во Штип. Девојката била во бессознание кога ја пронашла нејзината мајка, по што од страна на Итната медицинска помош била констатирана смрт.

Млада девојка од Штип пронајдена мртва во нејзиниот дом

24Инфо - 21.11.2020

Девојка на 22-годишна возраст вчера била пронајдена почината во нејзиниот дом на улицата „Булевар ЈНА“ во Штип. Девојката била во бессознание кога ја пронашла нејзината мајка, по што од страна на Итната медицинска помош била констатирана смрт.

Мајка си ја нашла 22-годишната ќерка мртва во нејзиниот дом

Република - 21.11.2020

Девојка на 22-годишна возраст вчера била пронајдена почината во нејзиниот дом на улицата „Булевар ЈНА“ во Штип. Девојката била во бессознание кога ја пронашла нејзината мајка, по што од страна на Итната медицинска помош била констатирана смрт.

Дваесет и две годишна девојка од Штип пронајдена мртва

Слободен Печат - 21.11.2020

Дваесет и две годишна девојка од Штип вчера починала во сопствениот дом. Во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание.

Девојка пронајдена мртва во стан во Штип

ММС - 21.11.2020

Во текот на вчерашниот ден во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

Трагедија: Мајка ја пронашла својата ќерка (22) почината!

Нетпрес - 21.11.2020

На 20.11.2020 во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

Млада девојка од Штип пронајдена мртва во нејзиниот дом

Скопје1 - 21.11.2020

Девојка на 22-годишна возраст вчера била пронајдена почината во нејзиниот дом на улицата „Булевар ЈНА“ во Штип. Девојката била во бессознание кога ја пронашла нејзината мајка, по што од страна на Итната медицинска помош била констатирана смрт.

Трагедија во Штип: Мајка ја пронашла мртва својата ќерка

Press24 - 21.11.2020

Вчера во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

Девојка пронајдена мртва во својот дом во Штип

Либертас - 21.11.2020

Дваесет и двегодишна девојка, вчера утрото, била пронајдена мртва во нејзиниот дом во Штип. -Во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание.

Дваесет и двегодишна штипјанка најдена мртва во нејзиниот дом

МКД - 21.11.2020

Дваесет и двегодишна девојка вчера утрото била пронајдена мртва во нејзиниот дом во Штип. „Во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание.

Трагедија во Штип: Мајка ја пронашла мртва својата ќерка

Centar - 21.11.2020

Вчера во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

TРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Мајка ја пронашла својата ќерка (22) почината!

Магазин - 22.11.2020

На 20.11.2020 во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание. Од лекар на Итна медицинска помош е констатирана смрт.

Маж од Косово пронајден мртов во Скопје

Press24 - 22.11.2020

Државјанин на Косово во текот на вчерашмниот ден бил пронајден на улица во безсознани, по што од страна на лекар била констатирана смрт. „На 21.11.2020 во СВР Скопје е пријавено дека околу 22.40 часот на бул.

Во Скопје пронајден мртов 57-годишник од Косово

Независен - 22.11.2020

Во саботата, во СВР Скопје е пријавено дека околу 22.40 часот на бул.„Борис Трајковски“ во Скопје, во бессознание е пронајден Ф.К.(57) од Косово. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е ...

Во Скопје пронајден мртов маж од Косово

24Инфо - 22.11.2020

Државјанин на Косово во текот на вчерашмниот ден бил пронајден на улица во безсознани, по што од страна на лекар била констатирана смрт. „На 21.11.2020 во СВР Скопје е пријавено дека околу 22.40 часот на бул.

Во Скопје пронајден мртов маж од Косово

iPortal - 22.11.2020

Државјанин на Косово во текот на вчерашмниот ден бил пронајден на улица во безсознани, по што од страна на лекар била констатирана смрт. „На 21.11.2020 во СВР Скопје е пријавено дека околу 22.40 часот на бул.

Во Скопје пронајден мртов маж од Косово

Во Центар - 22.11.2020

Државјанин на Косово во текот на вчерашмниот ден бил пронајден на улица во безсознани, по што од страна на лекар била констатирана смрт. „На 21.11.2020 во СВР Скопје е пријавено дека околу 22.40 часот на бул.

Државјанин на Косово пронајден мртов на булеварот „Борис Трајковски“

Точка - 22.11.2020

Педесет и седумгодишен државјанин на Косово е пронајден во бессознание доцна синоќа на булеварот „Борис Трајковски“ во Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на ...

Државјанин на Косово пронајден мртов на булеварот „Борис Трајковски“

Вечер - 22.11.2020

Педесет и седумгодишен државјанин на Косово е пронајден во бессознание доцна синоќа на булеварот „Борис Трајковски“ во Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на ...

Државјанин на Косово пронајден мртов на булеварот „Борис Трајковски“

Опсервер - 22.11.2020

Педесет и седумгодишен државјанин на Косово е пронајден во бессознание доцна синоќа на булеварот „Борис Трајковски“ во Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на ...

Косовски државјанин пронајден починат на булеварот „Борис Трајковски“

ТВ21 - 22.11.2020

На 21.11.2020 во СВР Скопје е пријавено дека околу 22.40 часот на бул.„Борис Трајковски“ во Скопје, во бессознание е пронајден Ф.К.(57) од Косово. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот ...

Државјанин на Косово пронајден мртов на булеварот „Борис Трајковски“

Н.Македонија - 22.11.2020

Педесет и седумгодишен државјанин на Косово е пронајден во бессознание доцна синоќа на булеварот „Борис Трајковски“ во Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на ...

Косовски државјанин пронајден починат на булеварот „Борис Трајковски“

4NEWS - 22.11.2020

На 21.11.2020 во СВР Скопје е пријавено дека околу 22.40 часот на бул.„Борис Трајковски“ во Скопје, во бессознание е пронајден Ф.К.(57) од Косово. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот ...

Косовец пронајден мртов на булеварот „Борис Трајковски“

А1 On - 22.11.2020

Педесет и седумгодишен државјанин на Косово е пронајден во бессознание доцна синоќа на булеварот „Борис Трајковски“ во Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на ...

Мистериозна смрт на булеварот “Борис Трајковски” – 57 годишен маж најден во бесознание

Centar - 22.11.2020

Педесет и седумгодишен државјанин на Косово е пронајден во бессознание доцна синоќа на булеварот „Борис Трајковски“ во Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на ...

Во Скопје пронајден мртов маж од Косово

МКД - 22.11.2020

Вчера во СВР Скопје е пријавено дека околу 22.40 часот на бул.„Борис Трајковски" во Скопје, во бессознание е пронајден Ф.К.(57) од Косово. „Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е ...

Починато лице од Косово пронајдено на бул.„Борис Трајковски“ во Скопје

Курир - 22.11.2020

На 21.11.2020 во СВР Скопје е пријавено дека околу 22.40 часот на бул.„Борис Трајковски“ во Скопје, во бессознание е пронајден Ф.К.(57) од Косово. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот ...

Државјанин на Косово пронајден мртов на булеварот „Борис Трајковски“

Скопје1 - 22.11.2020

Педесет и седумгодишен државјанин на Косово е пронајден во бессознание доцна синоќа на булеварот „Борис Трајковски“ во Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на ...

Девојка пронајдена мртва во својот дом во Штип

Фокус - 21.11.2020

Дваесет и двегодишна девојка, вчера утрото, била пронајдена мртва во нејзиниот дом во Штип. -Во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом на ул.„Булевар ЈНА“ во Штип, ја пронашла својата ќерка С.В.(22) во бессознание.

Млада девојка од Штип пронајдена мртва во нејзиниот дом

Макфакс - 21.11.2020

Девојка на 22-годишна возраст вчера била пронајдена почината во нејзиниот дом на улицата „Булевар ЈНА“ во Штип. Девојката била во бессознание кога ја пронашла нејзината мајка, по што од страна на Итната медицинска помош била констатирана смрт.