TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Филипче од Битола: Само со глас за Кондовски Битола ќе доживее инфраструктурен бум

Centar - 13.10.2021

Само со глас за Кондовски, Битола добива градоначалник кој се грижи за сите граѓани и на кој граѓаните му се важни. Само со Христо Кондовски, битолчани добиваат докажан професионалец кој знае да води, знае да менаџира и знае да комуницира со ...

(ВИДЕО) Филипче од Битола: Само со глас за Кондовски Битола ќе доживее инфраструктурен бум

Бриф

Филипче: Само со глас за Кондовски, Битола ќе доживее инфраструктурен бум

Канал5

Филипче: Со глас за Кондовски, Битола добива градоначалник кој ќе се грижи за сите граѓани

24Инфо

БИТОЛЧАНКИ ГО ГРАБНАА ФИЛИПЧЕ На митингот на Кондовски му бараа кадро за спомен ФОТО

+инфо

Прес конференција на Пеце Милевски - носител на листа за Битола

Канал5

Милевски: Дали АД „М-НАВ“ кое е во државна сопственост е дел од буџетот народни пари за кампањата на Христо Кондовски ?

Курир

Либертас Битола Њуз Тера Тера 24 Вести Независен Локално

Коњановски: СДСМ бесрамно ветуваат проекти од ВМРО-ДПМНЕ, кои самите ги кочеа и стопираа

Република - 13.10.2021

Мои битолчани, време е да направиме вистински и конкретни проекти за здрава Битола!, порача кандидатот за градоначалник на Битола од ВМРО-ДПМНЕ Тони Коњановски. Мораме, додава тој, она што четири години е запоставено и несработено, со брзи чекори и ...

Коњановски: СДСМ бесрамно ветуваат проекти од ВМРО-ДПМНЕ, кои самите ги кочеа и стопираа

Lider

Коњановски: Време е да направиме вистински и конкретни проекти за здрава Битола!

Канал5

Коњановски: време е да направиме вистински и конкретни проекти за здрава Битола!

Битола Њуз

Коњановски: Енергетски ефикасна општина Битола преку обезбедување приклучок за гас до секој дом

Курир

Коњановски: Енергетски ефикасна општина Битола преку обезбедување приклучок за гас до секој дом

Нетпрес

Коњановски: Време е да направиме вистински и конкретни проекти за здрава Битола!

Опсервер

MakPress Тера