TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Ако може вака секој ден, благодарам!“: Данијела Димитровска позираше во костим за капење и предизвика хаос на ...

Женски магазин - 04.06.2023

Поранешната сопруга на водителот Огњен Амиџиќ, манекенката со македонско потекло Данијела Димитровска, отпатува во Будва од каде објави фотографии на Инстаграм од луксузното одморалиште. Покажувајќи ги убавините од нејзиното опкружување, Данијела ...

(Фото) Данијела Димитровска брутално згодна во бикини: Во Будва е „уловена“ со новата љубов

Еспресо - 03.06.2023

Поранешната сопруга на популарниот српски водител Огњен Амиџиќ, Данијела Димитровска неодамна откри дека среќата ја нашла покрај шест години помладиот фудбалер Јеврем Косниќ. Данијела денес изгледа никогаш подобро, а сега на својот Инстаграм профил ...

Се соблече Данијела Димитровска: Поранешната сопруга на Огнен Амиџиќ издоминира во бикини! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 03.06.2023

По разводот од Огнен Амиџиќ, манекенката Данијела Димитровска среќата ја пронајде покрај шест години помладиот фудбалер Јеврем Косниќ. Данијела никогаш подобро не изгледала, а сега на својот профил на Инстаграм објави и жешка фотографија од Будва.