TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лепа Брена прв пат проговори за својата болест

Канал5 - 13.02.2018

Се онесвестив на концерт и со хеликоптер ме однесоа во болница , раскажува Брена за својата здравствена состојба . Брена прв пат проговори за својата болест. Таа открива дека имала силно воспаление на синусите и поради тоа дури и се сменил и гласот .

Лепа Брена и натаму мами воздишки: Таа сеуште изгледа неодоливо и се**и

NetZabava - 13.02.2018

Лепа Брена повторно докажа дека е вистинска дива. Иако е во шестата деценија сепак таа изгледа подобро од многу млади девојки. Таа моментално одмара на Малдивите од каде сподели фотографии на која позира со свиленкаст фустан.

Синот на Лепа Брена ќе снима филм за своето киднапирање

Репортер - 12.02.2018

Стефан Живоиновиќ (25) набргу ќе ги екранизира своите 25 години од животот во филмот сличен како на мајка му Лепа Брена, која неодамна го промовира документарецот „Лепа Брена – година на Слаткиот грев“.

Синот на Брена ја открива вистината за неговото киднапирање!

ЗаЗабава - 12.02.2018

25 годишниот Стефан Живојиновиќ одлучил вистината за своето киднапирање да ја открие во документарен филм. Постариот син на Лепа Брена решил, како и мајка му, која неодамна го објавила филмот „Годините на Слатки грех“, да сними слично остварување.

(ФОТО) Синот на Брена открива тајна која ја криел 18. години: Вистината за неговото киднапирање!

Екран - 12.02.2018

Стефан Живојиновиќ (25) одлучил вистината за своето киднапирање да ја открие во документарен филм. Постариот син на Лепа Брена решил, како и мајка му, која неодамна го објавила филмот „Годините на Слатки грех“, да сними слично остварување.