TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Македонската учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ се најде во друштво на Дарко Филиповиќ и Славица Чуктераш

Вистина.мк - 12.01.2019

Како и секоја година, така и оваа во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ има многу македонски претставници. Според новите правила на ова шоу, секој кандидат кој ќе го помине првиот круг има по еден ментор.

Славица Чуктераш го покажа згодното тело во новиот спот

ЗаЗабава - 10.01.2019

Славица Чуктераш немаме прилика често да ја видиме во провокативни изданија. По долгата музичка пауза таа повторно се врати на музичката сцена со три нови песни. А судејќи по фотографиите на социјалните мрежи пејачката никогаш не изгледала ...