TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тие се родени под среќна ѕвезда: 2 хороскопски знаци кои речиси никогаш немаат финансиски проблеми

Точка - 07.06.2023

Астролозите го кажале своето мислење кога станува збор за знаците и богатството. Имено, според нив овие два хороскопски знаци имаат шанса да станат многу богати. Хороскопските знаци се дефинираат според личните квалитети и карактеристики.

Каде се тие, таму се проблемите: Три хороскопски знаци се магнет за привлекување несреќи

Еспресо

Ќе си ги исполнат соништата: Три хороскопски знаци ги чека вртоглав успех многу наскоро

Еспресо

4 знаци кои ќе имаат најмногу среќа во Јуни: Ќе им цветаат рози бидејќи влегуваат во одличен животен период

Скопје инфо

Подгответе се, ќе полетате: Два хороскопски знаци наскоро ќе доживеат голема слава

Еспресо

Нив јуни им носи незаборавна љубов: 4 хороскопски знаци кои ќе имаат можност да запознаат нов партнер

Точка

Изненадувања и возбуда: На три хороскопски знаци им претстои неверојатна недела

Еспресо

Мастило Press24 Скопје24 Скопје24

Астро прогноза за среда, 7 јуни

Еспресо - 07.06.2023

Овен Овенот може да има важен состанок или разговор кој ќе помогне да се придвижи напред во деловната сфера или кариерата. Бидете отворени за нови идеи и не плашете се да преземете одговорност. Среќата ќе биде на ваша страна.

Ништо нема да биде исто: На два хороскопски знаци засекогаш ќе им се промени животот

Еспресо

Дневен хороскоп за 07.06.2023: Ракови – имате неразумни барања, Јарци – внимавајте кому се доверувате

Црнобело

3-те најмоќни знаци на хороскопот се родени посилни и појаки од другите

Попара

Ова се трите најмоќни знаци во кинескиот хороскоп: Некои се родени лидери, други ќе имаат незамисливо богатство

Скопје24

ВО СЕКОЈ МОМЕНТ ЌЕ ВИ ПОМОГНАТ: Ова се најпожртвуваните и најодговорните хороскопски знаци

Попара

Дневен хороскоп за 06.06.2023: Овни – сомнежите ви се оправдани, Ракови – не се навраќајте на минатото

Црнобело

Локално Вечер Прес Слободен Печат Попара Екран Локално Убавина и Здравје

Зошто е тешко да ја измамите личноста родена во знакот Скорпија?

Кафе пауза - 07.06.2023

Тешко е да ја измамите личноста родена во знакот Скорпија, бидејќи таа лесно ги открива и најсуптилните промени во вашата енергија и може да ги погоди вашите вистински намери. Поради нивните скриени моќи, луѓето родени во овој знак брзо ќе ...

Астролозите тврдат: Жените родени во овие четири хороскопски знаци се најдобри сопруги

Centar - 07.06.2023

Кога станува збор за наоѓање совршен партнер, понекогаш не сме сигурни во нашиот избор. Одлуката е секогаш тешко да се најде животен партнер. Бракот е најважната одлука во вашиот живот и можете да си помогнете со астрологијата.

Астролозите тврдат: Жените родени во овие четири хороскопски знаци се најдобри сопруги

Алсат-М

Како ќе ни влијае ретрограден Сатурн од 17 јуни до 4 ноември 2023 година?

Кафе пауза - 06.06.2023

Сатурн ќе ја започне својата ретроградна фаза од 17 јуни до 4 ноември 2023 година, во знакот Риби. Оваа планета поминува околу 6 месеци од годината во ретроградна фаза, но оваа фаза е особено значајна бидејќи за прв пат Сатурн почна да се движи ...