TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО) Анџелина Џоли блесна на црвениот тепих, многумина шокирани од детал кој го носи на лицето

iPortal - 21.10.2021

Актерката Анџелина Џоли се појавила на премиера за филмот „Eternals” во Лос Анџелес во друштво на своите деца. Џоли блеснала во заносен секси фустан во сиво-кафеава боја, а својата долга коса ја пуштила да ѝ паѓа преку рамената во бранови.

Анџелина Џоли и Салма Хајек во изолација поради коронавирусот

Локално - 21.10.2021

Пандемијата на коронавирус ги достигна хероите од филмот „Eternals“. „Дизни“ потврди дека целиот тим е во изолација затоа што постои сомневање дека биле во контакт со вирусот. Актерките Анџелина Џоли, Салма Хајек, но и Гема Чан, Лорен Ридлоф се во ...

Кога мама ќе ти позајми облека: Захара и Шајло Џоли-Пит во фустани на Анџелина - ги рециклиравме моите стари работи ...

Хаштаг - 20.10.2021

фото:Guliver Image/Profimedia Анџелина Џоли го имаше најдоброто друштво на премиерата на нејзиниот нов филм „Eternals“, што се одржа во Лос Анџелес. Со неа, пред фотографите зачекорија и нејзиниот 20-годишен син Медокс, 16-годишната ќерка Захара, ...

ФОТО | Анџелина Џоли ги „облече“ децата во свои рециклирани фустани

Слободен Печат - 20.10.2021

Каква мајка, такви деца. По повод премиерата на новиот филм Eternal во Лос Анџелес, ѕвездата на филмот Анџелина Џоли на црвениот килим се појави во придружба на своите пет деца – синот Медокс, ќерките Захара и Шило и близнаците Вивиен и Нокс.

Џоли за „Ел“ позираше високо на небото – како суперхеројка од „Етерналс“

Независен - 20.10.2021

САД – По бурната година на приватен план и проблемите со разводот и старателството над децата со екссопругот Бред Пит, Анџелина Џоли изгледа прилично мирно на својата најнова насловна страница на списанието ELLE за нивното специјално ноемвриско ...

Анџелина Џоли на премиерата на Eternals со децата кои носеа винтиџ и апсајклирани креации

Stylist - 20.10.2021

Анџелина Џоли на премиерата на својот нов филм, Марвеловиот Eternals, дојде во друштво на своите деца, а на настанот во Лос Анџелес таа се појави во кафена креација од долг корстетиран горен дел и широки панталони, дел од последната ресорт колекција ...

Бизарен моден детаљ на лицето на Анџелина Џоли на премиера на новиот филм во Лос Анџелес

ММС - 19.10.2021

Една од најубавите жени во Холивуд, актерката Анџелина Џоли, се појави на премиерата на филмот „Eternals“ во Лос Анџелес и покажа зошто ја носи таа ласкава титула. Анџелина блесна во сиво-кафеав фустан, и нејзината долга коса ја пуштила да паѓа на ...

Анџелина Џоли на црвениот тепих со ќерките облечени во нејзини здолништа

Вечер Прес - 20.10.2021

На премиерата на новиот филм Eternal во Лос Анџелес, ѕцездата на филмот, Анџелина Џоли на црвениот тепих се појави во придружба на свооте деца: динот Мадокс (20), ќерките Захара (16), Шилоу (16) и близнаците Вивиен и Нокс (13).

Ќерката на Аџелина Џоли во фустан: Мајка ѝ со години тврдеше дека Шајло е момче зарoбeно во тело на девојче?

Хаштаг - 19.10.2021

Анџелина Џоли дојде на премиерата на својот нов филм „Eternals“, а придружба ѝ беа децата Медокс, Захара, Шајло, Вивиен и Нокс. Анџелина Џоли повторно почна да снима, а моментално го промовира својот нов филм „Eternals“ во кој ја игра улогата на ...