TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нарушено здравјето на Берни Еклстоун

Репортер - 19.07.2019

Поранешниот прв човек на Формула 1, Берни Еклстоун е со нарушено здравје, пишуваат британските медиуми. Еден од најбогатите луѓе во Велика Британија, бил снимен од папараците низ улиците на Лондон, заедно со неговата сопруга Фабиана Флоси.

Сопственикот на Формула 1 има проблеми со очите

Макфакс - 19.07.2019

Берни Еклстоун (88), сопственик на Формула 1 и еден од најбогатите луѓе во Велика Британија, се шеташе на улиците на Лондон со својата сопруга Фабијана Флоси (43) кога го снимија папараците.

Поранешниот сопственик на Формула 1 ја прошета 45 години помладата жена

PressingTV - 18.07.2019

Берни Еклстон, осумдесет и осум годишниот некогашен сопственик на Формула 1, се прошета со сопругата Фабијана Флоси (43) низ улиците на Лондон, а парот е виден како излегува од една продавница за облека.

ФОТО: Познатиот милијардер на шопинг со 45. години помладата сопруга - сите гледаа во неговото десно око

Press24 - 18.07.2019

Сопственикот на Формула 1 88-годишниот Берни Еклстон од 2012 година е во брак со Фабијана Флоси, која е 45 години помлада од него, но овој пат внимание привлелче нешто поинакво. Берни бил неодамна видел на шопинг по лондонските улици, а друштво му ...

Милијардерот ја однел на шопинг својата 45 години помлада сопруга: Сите гледале во неговото око и се прашувале што не е ...

Точка - 18.07.2019

Сопственикот на Формула 1, Берни Еклстон (88) од 2012-та година е во брак со Фабијана Фолси, која е 45 години помлада од него, а овојпат вниманието во јавноста го привлече нешто сосем поразлично...

Берни Еклстон, екс-сопственикот на Ф1, има проблеми со очите

Слободен Печат - 19.07.2019

Овој пат вниманието на минувачите го привлекло десното око на Берни, кое не може нормално да го отвори. Поранешниот сопственик на Формула 1, 88-годишниот Берни Еклстон и еден од најбогатите луѓе во Велика Британија, заедно со својата сопруга се ...

Mилијардерот на шопинг со 45 години помладата сопруга, но сите гледале во неговото десно око ФОТО

+инфо - 19.07.2019

Берни е четвртиот најбогат човек во Велика Британија, со богатство кое се проценува на 4,2 милијарди долари. Сопственикот на Формула 1, Берни Еклстон (88) од 2012 година е во брак со Фабијана Фолси, која е 45 години помлада од него, а овојпат ...