TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Без корекции на себе: Вака изгледаше сопругата на Вељко Ражњатовиќ без силикони

Скопје24 - 23.10.2020

Богдана Ражњатовиќ и Вељко, во ноември минатата година стапија во брак. Сега брачниот пар има синче кое го доби името Жељко. Младиот пар ужива во новата љубов и секојдневно времето го поминуваат заедно, а на социјалните мрежи се фалат како уживаат ...

Вака изгледаше Богдана Родиќ пред да се омажи за Вељко Ражнатовиќ

Пулс24 - 23.10.2020

Синот на Цеца Ражњнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ во ноември претходната година заплива во брачните води со Богдана Родиќ од Тител. Во март оваа година, Богдана и Вељко станаа родители на нивното прво дете, односно син за кого го одбраа името Жељко.